کنعانی‌مقدم: حمایت رهبری پشتوانه‌ای مستحکم برای مذاکره‌کنندگان است

رهبري,مذاكرات ايران و گروه 1 5

دبیرکل حزب سبز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در حمایت از دولت و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران گفت: دولت باید این فرصت را که رهبری تمام‌قد در دفاع از آن ایستاده است، غنیمت بشمارد.

دبیرکل حزب سبز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در حمایت از دولت و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران گفت: دولت باید این فرصت را که رهبری تمام‌قد در دفاع از آن ایستاده است، غنیمت بشمارد.

حسن کنعانی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تأکید بر اینکه "مقام معظم رهبری همواره در مقاطع حساس به مسئولان توصیه‌های لازم را یادآور‌ می‌شوند"، افزود: من توصیه‌های ایشان را برای همه مسئولان کشور بویژه سران سه قوه و البته آحاد مردم لازم‌الاجرا می‌دانم.

این فعال سیاسی با بیان اینکه "به نظر من توصیه‌های اخیر مقام معظم رهبری یک بیدارباش جدی به مسئولین و مردم است که باید به شرایط موجود توجه کنند"، تاکید کرد: باید همصدایی و همدلی را در سخنان مسئولان نظام بویژه سران قوا ببینیم. امروز باید با توجه به شرایط و موقعیت جامعه با هر اقدامی که وحدت میان مسئولان را به خطر می‌اندازد - چه در مجلس، چه در قوه قضائیه و چه در قوه مجریه - برخوردهای لازم صورت بگیرد.

وی در ادامه به حمایت‌های مقام معظم رهبری از دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: پیشینه تاریخی رفتار مقام معظم رهبری نسبت به قوه مجریه همواره حمایت مستحکم و پایدار بوده است. مقام معظم رهبری همواره از دولت‌ها حمایت کرده‌اند و خط مشی‌شان بر این اصل استوار است که همواره باید دولت‌ها کمک کرد.

کنعانی‌مقدم با تاکید بر اینکه "دولت باید این فرصت را غنیمت بداند"، تصریح کرد: دولت باید از این که رهبری انقلاب تمام‌قد در دفاع از دولت ایستاده است و پشتوانه‌ای برای دولت است، استفاده کند و مشکل و مسائل موجود در جامعه را برطرف سازد.

این فعال سیاسی در پایان با اشاره با مذاکرات ایران و 1+5 اظهار کرد: حمایت‌های تمام‌قد رهبری از دولت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای می‌تواند پشتوانه‌ای بسیار مستحکم برای تیم ایرانی در جریان مذاکره با اعضای 1+5 باشد.

انتهای پیام

کد N388748