یکی از سرکردگان منافقین: اعضای گروهک قربانی حماقت رهبران‌شان هستند

سیاسی

یکی از رهبران جدا شده گروهک تروریستی منافقین گفت که اعضای این گروهک قربانی حماقت‌های رهبران خود هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مریم سنجابی در گفت‌وگو با اشرف نیوز با تاکید بر این که مریم رجوی از سرکرده‌گان گروهک تروریستی منافقین اهمیتی به زندگی اعضای این گروهک نمی‌دهد، افزود که اعضای این گروهک که در اردوگاه لیبرتی در نزدیکی بغداد به سر می‌برند، قربانی حماقت‌های رهبران این گروه هستند.

او با اشاره به گریه‌ها و ناله‌های رجوی در قبال اموال این گروهک در کمپ اشرف، این گریه‌ها را بیهوده توصیف کرد و در ارزیابی از بیانیه این گروهک در قبال اموالش در اشرف و ادعای دزدیده شدن آن، گفت: اوضاع عراق به لحاظ امنیتی برای (ادامه حضور) اعضای این گروهک نامناسب است اما رهبران گروهک با بی‌شرمی همه هشدارها و تهدیدها را نادیده می‌گیرند و با وجود تاکیدات مکرر نهادهای بین‌المللی مبنی بر موقتی بودن حضور منافقین در عراق، سران این گروهک و در راس آن مریم رجوی بر خلاف دستورات دولت عراق عمل کرده و نسبت به ادامه حضور در این کشور اصرار دارند.

وی افزود: همه معتقدند که زندگی ساکنان اشرف در خطر است اما رجوی می‌گوید که اگر هزار نفر از منافقین هم کشته شود ما در اشرف باقی خواهیم ماند. طبیعتا آن‌هایی که زندگی و جان و مال‌شان به خطر می‌افتد، رجوی و دیگر سرکردگان نیستند بلکه این اعضای بیچاره هستند که سال‌ها است در این اردوگاه‌ها زندانی شده‌اند و حال این مسخره است که گفته شود اموال اشرف به سرقت رفته است. آن زمان که عراق درگیر جنگی نبود نه دولت عراق و نه سازمان‌های بین‌المللی قادربه حفظ جان ساکنان اشرف نبودند چه برسد به الان که عراق وارد یک جنگ داخلی شده است. این حرف‌ها مایه تمسخر است که گفته شود گروهک نگران دارایی‌های خود و زندگی اعضایش است.

انتهای پیام

کد N388014