به ریاست معاون اول رییس جمهوری؛

جلسه بررسی راهکارهای اجرای سیاست های کلی جمعیت برگزار می شود

سیاست های جمعیتی

تهران - ایرنا - جلسه ای در خصوص سیاست های کلی جمعیت (ابلاغی رهبر معظم انقلاب) به ریاست معاون اول رییس جمهوری با هدف برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای تعیین راهکارهای اجرای این سیاست تشکیل خواهد شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه شورای اقتصاد که مدتی است هر دوشنبه به ریاست «اسحاق جهانگیری» بررسی و تصویب برنامه های دستگاه های اجرایی برای تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و سایر درخواست ها را در دستور کار خود قرار داده است صبح دوشنبه این هفته نیز برگزار خواهد شد تا درخواست ها، سیاست ها و برنامه های چند دستگاه اجرایی دیگر را مورد بررسی قرار دهد.

جلسه کنترل و مهار تصادف ها و کاهش کشته ها و مجروحین حوادث رانندگی از دیگر برنامه های معاون اول رییس جمهوری در هفته جاری است که عصر دوشنبه برگزار خواهد شد.

معاون اول رییس جمهوری همچنین پیش از ظهر سه شنبه جاری نشستی در خصوص سیاست های کلی جمعیت تشکیل خواهد داد تا برنامه ریزی و هماهنگی های لازم برای تعیین راهکارهای اجرای این سیاست انجام شود.

علاوه بر ملاقات جمعی و افطار، شرکت در جلسات هیات وزیران، جلسات هماهنگی امور اقتصادی و ملاقات های کاری روزانه با وزرا و نمایندگان مجلس نیز از جمله برنامه های معمول هر هفته معاون اول رییس جمهوری است که در هفته جاری نیز برگزار خواهد شد.

سیام(1)**9189**1572
کد N387856