بیانیه جمعی از دانشجویان بسیجی رشته علوم سیاسی دانشگاه های سراسر کشور درباره غزه

غزه,بسيج دانشجويي

جمعی از دانشجویان بسیجی رشته علوم سیاسی دانشگاه‌های سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای از همه ی آزادگان جهان خواستند تا درقبال فجایع خفت بار به وجود آمده در غزه سکوت نکنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بار دیگر جنایتی بزرگ در عرصه بین المللی و در پناه مفاهیم مدرن علوم انسانی روشنفکران غرب، این پیامبران آخرالزمانی جبهه ی شیطان در حال انجام است. اسراییل، غده ی سرطانی هدیه ی مدرنیته به عالم اسلامی، غزه را آماج حملات هوایی و دریایی خود قرار داده است و زیر سایه ی سکوت همیشگی سازمان های حقوق بشری جهانی، از خون ملت مظلوم فلسطین تغذیه می کند.

این اولین بار نیست که صدای مظلومی زیر چکمه های ظالمی شنیده می شود، مادری فرزند غرق به خونش را در آغوش می گیرد یا پدری جوان برومندش را به خاک می سپارد. ظلم، عادی جهان تحت مدیریت مستکبرین بوده و هست اما نکته ای که توجه انسان را به خود جلب می کند این است که در طول تاریخ، هیچ تمدن بشری به اندازه تمدن مدرن داعیه ی انسان و دلسوزی برای او را نداشته است. تمدنی که مفهوم محوری خود را انسان قرار داده است از توجیه رفتار خود در قبال انسان عاجز است.

حقوق بشر!! کدام بشر؟ بشری که بنده ی محض نفس اماره اش باشد مسلما هر چیز را به نفع خود تفسیر می کند و مفاهیم را حول قدرت که مجرای اراده ی ظلمانی اوست تعریف می کند. اینجاست که نتانیاهو به پشتوانه ی همین بافته های کثیف روشنفکری به خود اجازه می دهد که بگوید: «من به هیچ وجه از کشته شدن مردم در خانه هایشان متأسف نیستم، چرا که آنها به تروریستها پناه داده اند». آری، مجاهدی که از خانه و کاشانه اش در برابر مهاجمین اشغالگر وطن دفاع می کند تروریست و اشغالگری که به راحتی دست به کشتار دسته جمعی و تصفیه ی قومی می زند و ادعای برتری نژادی دارد پرچمدار مفاهیم عمیق انسانی همچون حقوق بشر شده است. واژه های تهی از معنا اقتضای زمانه وارونه ی ماست. به راستی اگر آزاده ای اینها را بشنود و از شدت خشم بمیرد جای هیچ سرزنش نیست.

در این زمانه ی ظلمت هر چه فریاد است باید بر سر این شیاطین بالاخص شیطان اکبر، آمریکا کشید. باید ماهیت نفاق آلود سازمانهای بین المللی ابزار دست استکبار جهانی را افشا کرد. باید پرچم مبارزه را برافراشت و تا طلوع صبح صادق به پیش تاخت.

ما دانشجویان بسیجی شیطنت جدید اسراییل، این سگ هار استکبار جهانی را محکوم می کنیم و از همه ی آزادگان جهان می خواهیم که درقبال فجایع خفت بار به وجود آمده در رمضان سرخ غزه سکوت نکنند و در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی و مزدوران منطقه ای آنان موضعی محکم اتخاذ نمایند.

انتهای پیام

کد N387532