امیری در جمع خبرنگاران:

وضعیت مرزهای كشور بسیار خوب است/ از موتورسیكلت‌های گشت عفاف و حجاب بی‌اطلاعم

سیاست داخلی,مراسم ختم آیت الله محمدی گیلانی

آقای رحمانی‌فضلی از مرزهای شرقی و مرزهای استان کردستان و کرمانشاه بازدید کردند و فرماندهان نظامی و انتظامی اقدامات لازم را انجام داده‌اند و ما تحولات عراق را با دقت مورد نظر داریم.

سخنگوی وزارت كشور گفت: ربوده شدن کاپیتان تیم ملی تیراندازی یک مساله شخصی بوده که پرونده‌اش در دادگستری استان سیستان و بلوچستان در حال رسیدگی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسینعلی امیری در حاشیه مراسم ختم آیت‌الله محمدی گیلانی که در مسجد ارگ تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه تودیع معاون سیاسی وزارت کشور چه زمانی برگزار می‌شود، گفت: این سوال را باید از آقای وزیر بپرسید.

وی درباره مراسم تودیع و معارفه معاون امنیتی جدید وزارت کشور اظهار داشت: این مراسم هم در شورای امنیت کشور و هم در وزارت کشور برگزار شد و آقای عبداللهی نیز به ستاد کل نیروهای مسلح رفتند.

خبرنگاری از قائم مقام وزیر کشور پرسید که در دیدار مشترک رئیس جمهور با استانداران قرار بر افزایش اختیارات استانداران شد. چه زمانی این مساله عملیاتی می‌شود، كه امیری تصریح کرد: محور آن جلسه تنها اختیارات استانداران نبود و مواردی که جنبه عمومی داشت، توسط شش تن از استانداران مطرح شد و کار در مرحله کارشناسی است.

امیری درباره وضعیت کاپیتان تیم ملی تیراندازی که در سیستان و بلوچستان ربوده شده بود، خاطرنشان کرد: این یک مساله شخصی بوده که پرونده‌اش در دادگستری استان سیستان و بلوچستان در حال رسیدگی است.

سخنگوی وزارت کشور در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا، درباره وضعیت مرزهای کشور اعلام کرد: وضعیت مرزهای کشور بسیار خوب است آقای رحمانی‌فضلی از مرزهای شرقی و مرزهای استان کردستان و کرمانشاه بازدید کردند و فرماندهان نظامی و انتظامی اقدامات لازم را انجام داده‌اند و ما تحولات عراق را با دقت مورد نظر داریم.

وی درباره موتور سیكلت‌های گشت‌های حجاب و عفاف نیز عنوان کرد: من از این مساله خبری ندارم.

قائم مقام وزیر کشور درباره آخرین وضعیت جمشید دانایی‌فر نیز ابراز داشت: خبر جدیدی در این رابطه برای گفتن وجود ندارد.

کد N387298