آخرین آمار قربانیان تجاوز صهیونیستی به غزه/ 98 شهید و 670 زخمی

ارتش صهیونیستی,آمار شهدا

غزه – ایرنا – با آغاز چهارمین روز حمله همه جانبه ارتش صهیونیستی به نوارغزه، « اشرق القدره» سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که تعداد شهدا به 98 و زخمی ها به 670 تن رسیده است.

به گزارش ایرنا، اشرف القدره اعلام کرد که درمیان شهدا 20 کودک و 20 زن وجود دارد و حال برخی زخمی ها که اغلب کودک و زن هستند، وخیم است.

در حمله صبح امروز جمعه ارتش صهیونیستی به منزل خانواده « غنام» در شهر رفح در جنوب قطاع غزه 7 تن شهید و 15 تن زخمی شدند.

سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین گفت که 4 تن از شهدا اعضای خانواده غنام هستند.

«غالیة دیب جبرغنام» 7 ساله ، «وسام عبد الرازق حسن غنام» 23 ساله،« محمود عبد الرازق حسن غنام» 26 ساله و «کفاح شحادة دیب غنام» 20 ساله و« محمد منیر عاشور» 25 ساله از جمله شهدای این جنایت جدید صهیونیست ها هستند.

وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک کودک 10 ساله فلسطینی به نام « نور مروان النجدی» و یک شهروند 50 ساله فلسطینی هم در جریان حملات ارتش صهیونیستی به شهر رفح درجنوب غزه به شهادت رسیده اند.

حمله ارتش صهیونیستی به خانه سه طبقه غنام با سه موشک شلیک شده از جنگنده اف 16 صورت گرفت و به تخریب این خانه و وارد شدن خسارت های زیاد به منازل همسایگان منجر شد.

براساس این گزارش ایرنا ازغزه، دکتر « انس ابورالکاس» هم در اثر حمله جنگنده های ارتش صهیونیستی به آپارتمان او در طبقه 5 برج تل الهواء شهر غزه به شهادت رسیده است.

صبح امروز جنگنده های صهیونیستی به منزل خانواده حمدان در شمال نوار غزه ، منزل نائل ابولیله نزدیک مقر امنیت عمومی در شهر غزه و منزلی نزدیک یک ساختمان اداره اطلاعات در شمال غزه حمله کردندکه باعث آتش سوزی شدید در این منازل شده است.

به گزارش ایرنا، مقاومت فلسطین نیز با گسترش دایره شلیک موشک ها در فلسطین اشغالی خسارت هایی بر دشمن صهیونیستی وارد کرد.

رژیم صهیونیستی به هلاکت یک شهرک نشین و زخمی شدن ده ها تن در جریان موشک باران شهر اسدود اعتراف کرده است.

یک شورای نخست وزیری رژیم صهیونیستی نیز شروع عملیات زمینی محدود در نوار غزه را تصویب کرده است.

خاورم ** ع.ع**1324
کد N385508