حق ‌شناس:دولت فعلی یک فرصت طلایی برای کشور و مردم است

سیاسی

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به تأکیدات رهبری بر حمایت ایشان از دولت و پرهیز از مچ‌گیری از دولت اظهار کرد: دلواپس‌ها با ادامه عملکرد خود در تخریب دولت زیان‌های زیادی را به کشور وارد می ‌کنند.

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به تأکیدات رهبری بر حمایت ایشان از دولت و پرهیز از مچ‌گیری از دولت اظهار کرد: دلواپس‌ها با ادامه عملکرد خود در تخریب دولت زیان‌های زیادی را به کشور وارد می ‌کنند.

محمدجواد حق شناس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به این‌که رهبری از اوایل سال 92 بر مشارکت حداکثری و لزوم حضور تمام سلایق در انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرده اند، اظهار کرد: ایشان رأی مردم را یک امانت دانستند و پس از انتخابات نیز استراتژی نرمش قهرمانانه را مطرح کردند.

وی افزود: ایشان همچنین بارها به صراحت اعتماد خود را به دولت یازدهم و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای اعلام کرده‌اند ، بنابراین خطی مشی رهبری کاملا شفاف و روشن بوده و نیازی به تفسیر ندارد.

این فعال سیاسی در ادامه با بیان این‌که دولت یازدهم سه پشتوانه رأی اکثریت مردم، حمایت شفاف و صریح رهبری و حمایت نخبگان جامعه را دارا است، اظهار کرد: این نخبگان در هشت سال گذشته اعلام کرده بودند که دولت اصولگرا کشور را به پرتگاه نزدیک کرده و بی‌توجهی مجلس درباره عملکرد دولت احمدی‌نژاد هیچ چیزی را در حوزه اقتصاد، فرهنگ و سیاست خارجی برای کشور باقی نگذاشته است.

حق‌شناس همچنین خاطرنشان کرد: دولت اکنون باید آواربرداری کند تا به زمین سفت رسیده و سپس وظایف اصلی و تعهدات خود را عملی کند، بنابراین جریان دلواپس‌ها باید فضای سیاسی کشور را درک کرده و متوجه عملکرد ناروای خود شده و به خود بیاید.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به این‌که دولت فعلی یک فرصت طلایی برای کشور و مردم است، اظهار کرد: اگر جریان دلواپسی رفتارهای خود را ادامه دهد به کشور ضربه زیادی وارد می‌شود.

وی همچنین با اشاره به تأکیدات رهبری مبنی بر همگرایی سه قوه برای حل مشکلات مردم گفت: عملکرد مجلس در قبال دولت در یک سال گذشته مناسب نبوده است، گرچه رییس مجلس و هیأت رئیسه و اکثریت خاموش مجلس تلاش کردند که گروه دلواپس‌ها را مهار کنند، ولی تلاش‌های آنها کافی نیست. انتظار از رئیس مجلس، هیأت رئیسه اکثریت مجلس این است که صراحت بیشتری برای کنترل جریان دلواپس‌ها داشته باشند.

این فعال سیاسی در پایان با اشاره به نقش قوه قضائیه در برخورد با فسادهای مالی بزرگ اظهار کرد: در هشت سال گذشته فسادهای مالی همانند فسادهای سازمان تأمین اجتماعی، بنیاد شهید، بانک صادرات و بانک ملی با حمایت مجموعه‌ای از سیاستمداران قدرتمند وقت به وقوع پیوست که از قوه قضائیه انتظار می رود با شفافیت بیشتری به این فسادها رسیدگی کند.

انتهای پیام

کد N385387