حزب الله لبنان،سکوت نظام های عرب در قبال جنایات صهیونیست ها را محکوم کرد

نوار غزه,جهان عرب

بیروت – ایرنا - حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای « سکوت تعجب برانگیر» جامعه جهانی و نظام های عرب در قبال جنایات و تجاوزهای رژیم صهیونیستی و قتل عام ملت مظلوم فلسطین بویژه در نوار غزه را بشدت محکوم کرد.

به گزارش ایرنا، حزب الله دراین بیانیه که عصر پنجشنبه منتشر شد، ضمن محکوم کردن تجاوزهای دشمن صهیونیستی به نوارغزه و کشتار ملت مظلوم و شهروندان بی گناه فلسطین، مقاومت را تنها راه دستیابی به حقوق غصب شده دانست.

در این بیانیه آمده است: این تجاوز بی رحمانه و جنایتکارانه تکمیل جنگ های مستمر رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است که حتی از قبل از ایجاد این رژیم برای اشغال سرزمین و غصب حقوق آن شروع شده است.

حزب الله تاکید کرد: این جنگ رژیم اسرائیل که هر لحظه شدت می گیرد، بیانگر خوی جنایتکارانه آن و در جهت زمینه سازی برای اجرای طرح های نفرت انگیز شهرک سازی است.

در این بیانیه خاطرنشان شده است: عجیب و ننگ آور است که این همه کشتارو تخریب و ویرانی در سایه سکوت طرفی که جامعه جهانی خوانده می شود و سکوت عمیق تر و بسیار دردآور نظام های عربی صورت می گیرد اما آنها در مقابل این جنایات بی حد و حصر سکوت کرده و تنها تماشاچی هستند.

بیانیه می افزاید: دشمن صهیونیستی کودکان ، زنان و سالخوردگان را به شهادت می رساند، منازل و سازمان ها را با اجرای وحشیانه ترین حملات علیه غزه ویران می کند اما اهالی نوار غزه در سالهایی طولانی صبر کرده اند.

حزب الله ، ثبات قدم و پایداری همه گروه های مقاومت فلسطینی درمقابل ماشین کشتا رصهیونیستی را که با همه امکانات نظامی نتوانسته است اراده آنها را بشکند ، تمجید کرد.

در بیانیه حزب الله با تاکید به اینکه « دشمن صهیونیستی نتوانسته است اراده مقاوم ملت مظلوم ، قربانی و قهرمان فلسطین را درهم بشکند»، شجاعت و پایداری ملت فلسطین و اعتماد آن به گزینه مقاومت به عنوان تنها راهکار ایستادن در مقابل دشمن صهیونیستی ستوده شده است.

حزب الله تاکید کرد، مقاومت تنها راهی است که به ملت و گروه های فلسطینی عزت و کرامت بخشیده و موجب بازپس گیری حقوق غصب شده و تحقق پیروزی آنها می شود.

خاورم ** 1324
کد N385214