مصباحی‌مقدم در پاسخ به مهر:

دولت از این ماه مکلف است افراد غیرنیازمند را حذف کند/ در صورت عدم اجرای قانون دولت تخلف انجام داده است

مجلس

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به قانون حذف افراد پردرآمد در قانون هدفمندی یارانه‌ها گفت: دولت مکلف است از این ماه این قانون را اجرایی کند که در صورت عدم اجرایی شدن آن تخلف انجام داده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم، امروز صبح  با اشاره به حذف افراد پردرآمد در قانون هدفمندی یارانه ها اظهار داشت: حذف افراد غیرنیازمند در قانون پیش‌بینی شده و همچنین در بودجه سال 93 در تبصره 21 دولت مکلف است فقط به کسانی که نیازمند بودند، یارانه پرداخت کند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه فرصت سه ماهه دولت به پایان رسیده و پرداخت یارانه به تمام افراد، تخلف محسوب می شود یا خیر؟، گفت: دولت مکلف است از این ماه این قانون را اجرایی کند و در صورت عدم اجرایی کردن آن، تخلف انجام داده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آنطور که از مسئولان اجرایی شنیده‌ایم، آنها قصد اجرایی کردن این قانون را دارند و منتظر انجام این قانون از سوی دولتی ها هستیم.

حجت‌الاسلام مصباحی‌مقدم خاطر نشان کرد: آنچه که از اظهارات سخنگوی دولت شاهد هستیم این بوده که مسئولان دولتی در حال فراهم آوردن زمینه مناسب برای اجرایی کردن این قانون هستند.