یک فعال سیاسی: دوری از سیاست‌ورزی‌ها، سه قوه را به‌هم نزدیک می‌کند

سیاسی

سخنگوی سازمان جوانان حزب اسلامی کار گفت: رهبر معظم انقلاب همیشه بر وحدت ملی تاکید دارند و با دوری از سیاسی بازی‌ها می‌توان به این وحدت دست یافت.

پیام مجرد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: عارضه ای که کشور ما همیشه با آن سروکار دارد سیاسی بازی شخصیت‌های سیاسی است که در کنار دولت قرار دارند. از اول انقلاب تا به حال حضور این افراد و فعالیت آنان دولت را تضعیف و وحدت ملی را خدشه دار کرده است.

این فعال سیاسی ادامه داد: مقام معظم رهبری همیشه بر لزوم وحدت ملی تأکید داشتند؛ چراکه با وحدت می توانیم ضعف‌های ناشی از کاستی‌ها را شناسایی و حل و فصل کنیم.

وی با بیان این‌که دوری از سیاست‌ورزی‌ها، سه قوه را به هم نزدیک می کند، تصریح کرد: با نزدیکی سه قوه به یکدیگر مشکلات و مسائل جاری کشور زودتر برطرف می شود و مسلماً مردم نیز راضی تر هستند.

مجرد با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب به سیاست‌های دولت خاطرنشان کرد: حضرت آیت الله خامنه ای همیشه از تمام دولت های وقت حمایت کرده‌اند اما در رابطه با سیاست خارجی دولت فعلی به دلیل عملکرد حزب تیم مذاکره کننده، چند دفعه حمایت خود را علنی اعلام کرده‌اند در حالی که در دولت قبل فرموده بودند سیاست خارجی دولت ارتباطی به بنده ندارد.

وی با اشاره به وجود دو قطب سیاسی اصلاح طلب و اصول گرا در کشور گفت: با توجه به دو قطب سیاسی کشور، مسلماً خیلی از دوستان اصولگرا با دولت فعلی که به اصلاح‌طلب ها نزدیکی دارد، توافق نظر ندارند. صحبت های رهبری در رابطه با سیاست خارجی دولت به حتم نقش سرعت گیر را برای مخالفان و منتقدان دولت در این حوزه دارد.

انتهای پیام

کد N384330