روزانه یک میلیون حمله اینترنتی علیه رژیم صهیونیستی صورت می گیرد

حمله غزه,رژیم صهیونیستی

تهران- ایرنا- مرکز مقابله با حملات سایبری رژیم صهیونیستی در دانشگاه تل آویو اعلام کرد؛ از زمان شروع جنگ علیه غزه، روزانه یک میلیون حمله اینترنتی علیه اسرائیل به انجام می رسد و آمار این حملات به نسبت گذشته 900 درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فلسطینی وفا، ˈیتسحاق بن یسرائیلˈ رییس مرکز مقابله با حملات سایبری رژیم صهیونیستی گفت: به طور معمول تا پیش از شروع جنگ جدید با غزه، تعداد حملات روزانه اینترنتی علیه پایگاه های اسرائیلی به 100 هزار می رسید؛ این در حالی است که پس از آغاز جنگ، این حملات به روزانه تا یک میلیون مورد افزایش یافته است.

وی افزود: این حملات سایبری در همراهی فعالان اسلامی و جهان عرب (با غزه) صورت می گیرد و مؤسسات حکومتی اسرائیل را هدف قرار می دهند.

یسرائیل تصریح کرد: بیشترین چیزی که از ناحیه این حملات باعث نگرانی می شود، این است که هکرها بخواهند سیستم اطلاعاتی را هک کنند یا کنترل قطارها را به دست گیرند که در چنین صورتی حوادثی مرگبار قابل رقم خوردن است.

وی به عنوان مثال به اقدام دو سال پیش یک هکر سوری اشاره کرد که توانسته بود سیستم آبرسانی فلسطین را در حیفا به طور کامل از کار بیندازد.

شبس**9241**1504
کد N384298