رژیم صهیونیستی تعداد کشته هایش را پنهان می کند

شاهدان عینی از کشته شدن 8 صهیونیست در حمله موشکی مقاومت می گویند

کشته,موشک مقاومت

تهران- ایرنا- برخی شاهدان عینی عرب در رژیم صهیونیستی می گویند؛ اسرائیل تعداد کشته هایش را مخفی می کند و تنها در یک مورد، اصابت یک موشک به منزلی در سرزمین های اشغالی 8 صهیونیست را کشته است.

به گزارش ایرنا به نقل از فلسطین الیوم، یک راننده آمبولانس عرب ساکن سرزمین های اشغالی با تأکید بر اینکه اسرائیل تعداد کشته های خود را پنهان می کند، گفت: اجساد 8 اسرائیلی از زیر توده آوار شده بر اثر اصابت موشک فلسطینی بیرون کشیده شد.

وی افزود: مقاومت فلسطینی یک منزل را به شکل مستقیم هدف حمله موشک پیشرفته قرار داد؛ این در حالی است که اسرائیلی ها نمی خواهند این خبر آشکار شود و آن را پنهان نگاه می دارند.

پیش از این، واصف عریقات ژنرال بازنشسته و کارشناس نظامی گفته بود که موشک های مقاومت بسیار دقیقتر از آنچه گفته می شود به اهداف خود اصابت می کنند اما اسرائیل برای حفظ روحیه سربازان و مردم خود حقایق تلفات حملات مقاومت را پنهان می کند.

روز چهارشنبه برابر با سومین روز حملات صهیونیست ها به نوار غزه و بمباران گسترده این بخش تحت محاصره است. گروه های مقاومت فلسطینی در پاسخ به این حملات تاکنون حدود 400 موشک به سرزمین های اشغالی شلیک کرده اند.

شبس**9241**1504
کد N384295