تجمع علمای مسلمان لبنان: اتحادیه عرب تنها تماشاچی تجاوز صهیونیست ها به غزه است

نوار غزه,اتحادیه عرب

بیروت - ایرنا - تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای تاکید کرد: اتحادیه عرب که تحت نفوذ سعودی ها است و پشت سر آن آمریکا ایستاده ، تنها تماشاچی تجاوز صهیونیست ها علیه ملت فلسطین در غزه است و هیچ حرکتی از خود نشان نمی دهد اما از هراقدامی علیه سوریه ابا نکرده است.

به گزارش ایرنا در این بیانیه تاکید شده است که تجاوز و جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه در میان سکوت جهان عرب و اسلام بویژه محور مقاومت ادامه دارد و این سکوت تنها بازگو کننده مشارکت آنها در توطئه علیه ملت فلسطین و محور مقاومت ضد صهیونیستی است.

تجمع علمای مسلمان لبنان خاطرنشان کرد: حزن انگیز است و ننگ آور، در زمانی که دشمن صهیونیستی منازل فقرا را در غزه ویران و کودکان ، زنان و سالخوردگان را قربانی می کند، « ترکی الفیصل»شاهزاده سعودی نامه سازش برای دشمن صهیونیستی می فرستد و دست دوستی خود را به سوی تل آویو دراز می کند.

در بیانیه این تجمع آمده است: در گدشته نظر خود در باره موضع عبدالفتاح السیسی رییس جمهوری مصر در قبال فلسطین را اعلام کرده ایم و اکنون فرصتی مقابل او قرار دارد یا مرزها را می گشاید تا کمک های امدادی نظامی ، پزشکی و غذایی برای ملت مظلوم فلسطین به غزه برسد و یا امتناع خواهد کرد و اگر مرتکب اقدامی بدتر نشود.

خاورم ** 1324
کد N384230