سیدحسن خمینی:

حضرت آیت الله گیلانی عمر خود را در راه امام خمینی طی کرد

حجت الاسلام خمینی

تهران- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی در پیامی ضمن ابراز تاثر نسبت به درگذشت آیت الله محمد محمدی گیلانی، یادآور شد : آن مرحوم عمر با برکت خود را در راه امام خمینی طی کرد و با ایستادگی دوره های سخت زندگی خویش را پشت سر گذاشت.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جماران، در پیام حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی به مناسبت درگذشت آیت الله محمد محمدی گیلانی، آمده است: درگذشت عالم مجاهد و یار روزگار غربت امام ، حضرت آیت الله آقای محمدی گیلانی طاب ثراه، بی شک برای همه علاقه مندان ایشان و دوستداران امام عظیم الشان ما ضایعه ای مولمه است.

در این پیام همچنین آمده است: آن مرحوم که سالها در محضر امام تلمذ نموده بود و سالها نیز سمت استادی یادگار امام را دارا بود، عمر با برکت خود را در راه امام خمینی طی کرد و با ایستادگی دوره های سخت زندگی خویش را پشت سر گذاشت.

سیدحسن خمینی دراین پیام آورده است: بدون تردید حمایت های ایشان از امام و بیت ایشان در روزهای سختی، از نقاط درخشان زندگی آن مرحوم است.

یادگار امام (ره) همچنین در پیام خود آورده است: اینجانب ضمن عرض تسلیت درگذشت این بزرگوار به بیت عزیز ایشان و همه بازماندگان ، از خدای متعال علو درجات آن مرحوم را مسئلت دارم.

آیت الله محمد محمدی گیلانی زاده 1307 خورشیدی بود؛ وی پس از یک دوره بیماری شب گذشته دار فانی را وداع گفت.

سیام**7261**9189 **1449
کد N383918