لاهوتی:

طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان مشابه قوانین قبلی است

مجلس

اگر قانون یک فوریت طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان تصویب شود قوانین قبلی باطل می‌شود که این به زیان جانبازان و ایثارگران است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با یک فوریت طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان گفت: در حال حاضر حق پرستاری جانبازان بالای 50 درصد پرداخت می‌شود بنابراین نیازی به تدوین قانون تکراری در این زمینه نیست.

به گزارش ایلنا، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در مخالفت با یک فوریت طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان، گفت: در حال حاضر حق پرستاری برای جانبازان بالای 50 درصد پرداخت می‌شود و دیگر نیازی به تدوین قانون جدید نیست.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه حقوق جانبازان از کار افتاده قطع نمی‌شود بنابراین ضرورتی به مطرح شدن یک فوریت طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان نیست.

لاهوتی گفت: در حال حاضر باید تصمیمات عملیاتی برای تامین مالی پرداخت حق پرستاری جانبازان اتخاذ کرد و از تدوین قوانین تکراری پرهیز کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس یادآور شد: اگر قانون یک فوریت طرح حمایت از سلامت و حقوق جانبازان تصویب شود قوانین قبلی باطل می‌شود که این به زیان جانبازان و ایثارگران است.

کد N383034