عضو مجمع زنان اصلاح طلب:

ایران در 8 سال گذشته در شرایط رکود، ناامیدی و یاس بسر برد

اصلاح طلب,نشست

تهران- ایرنا- عضو مجمع زنان اصلاح طلب گفت: شرایط رکود، ناامیدی و یأس را در 8 سال گذشته در جامعه شاهد بودیم که این ضربه بزرگی برای نسل جوان کشور بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «اشرف بروجردی» در نشست شورای هماهنگی جوانان احزاب اصلاح طلب افزود: جوانان ایرانی در این سال ها انگیزه کمی نسبت به آینده خود داشتند و این می توانست زمینه فروپاشی جامعه را فراهم کند؛ چرا که هر جامعه ای به جوانش سر زنده است.

وی با بیان این که جوانان نقش جدی در جامعه ایفا می کنند، یادآور شد: شعار وحدت و کنار یکدیگر بودن در شورای هماهنگی جوانان احزاب اصلاح طلب که دارای فکر، ایدئولوژی، عقیده و هدف معینی است به جوانان کشور برای رسیدن به اهداف آنها کمک می کند.

عضو مجمع زنان اصلاح طلب تصریح کرد: نسل امروز جامعه ایران پویا است و طبق آمار 65 درصد جمعیت ایران در سن پویایی و سازندگی قرار دارد، بنابراین حاکمیت می تواند از این ظرفیت استفاده خوبی کند.

بروجردی با یادآوری این که برای رسیدن به اهداف مشترک باید دارای سازماندهی و تشکیلات بود، گفت: جوانان ما همواره در 8سال گذشته متهم به این بودند که در تقابل با ارزش ها قرار دارند، فرهنگ هر جامعه را همین جوانان می سازند و آنها هستند که آینده را تأمین می کنند.

وی ادامه داد: جامعه امروز ما دچار تحول شده جامعه در گذشته قومیتی بود ولی امروز قوم گرایی مطرح نیست و با هم بودن و در کنار هم بودن با قومیت های مختلف می تواند کارساز باشد و این یک فرصت است و نمی توان به چشم تهدید به آن نگاه کرد.

عضو مجمع زنان اصلاح طلب همچنین گفت: فرهنگ مجموعه ای از گذشته، حال و آینده است، اما وقتی می گویند فرهنگ ذهن همه به گذشته بازمی گردد چرا که از گذشته باید برای آینده درس گرفت.

نشست شورای هماهنگی جوانان احزاب اصلاح طلب با حضور «هادی خامنه ای»، «مصطفی کواکبیان»، «احمد حکیمی پور» و جمعی از احزاب اصلاح طلب در تهران برگزار شد.

سیام**1058**1336
کد N382249