عملیات "بنیان مرصوص" مقاومت علیه صهیونیستها/تاکید بر لزوم هوشیاری همه گروههای مبارز فلسطینی

آفریقا و خاورمیانه

عملیات بنیان مرصوص مقاومت در پاسخ به جنایات اشغالگران قدس و درخواست جهاد اسلامی از همه گروههای مبارز برای هوشیاری در برابر توطئه های رژیم صهیونیستی از جمله خبرهای مربوط به فلسطین است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از منابع فلسطینی، جنبش جهاداسلامی فلسطین بار دیگر از تمام گروه های مبارز فلسطینی خواست تا نسبت به توطئه های رژیم صهیونیستی به ویژه طی ساعت های آینده هوشیار باشند .

 داود شهاب مسئول دفتر اطلاع رسانی جنبش جهاداسلامی فلسطین در بیانیه ای مطبوعاتی با اشاره به حرف و حدیث های موجود درباره میانجی گری مصر برای توقف چند ساعته مقابله مبارزان فلسطینی با صهیونیست ها نسبت به توطئه های صهیونیستی ظرف ساعت های آتش بس هشدار داد .

به گفته شهاب ، صهیونیست ها بارها ثابت کرده اند که غیرقابل اعتماد هستند . از این رو نباید در ساعت های آتی از سطح آماده باش مبارزان فلسطینی کاسته شود .

این مسئول اطلاع رسانی جنبش جهاداسلامی فلسطین به صهیونیست ها هشدار داد : هر نوع تلاش برای گسترش درگیری، با واکنش شدید و فراگیر مبارزان فلسطینی همراه خواهد بود .

عملیات بنیان مرصوص مقاومت در پاسخ به جنایات اشغالگران قدس

گردانهای القدس شاخه نظامی جنبش جهاداسلامی فلسطین عملیات “البنیان المرصوص” را برای پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی آغاز کرد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی جهاد اسلامی، ابو احمد سخنگوی سرایا القدس اعلام کرد ، مبارزان این جنبش عملیات پاسخ به جنایات صهیونیستها را با شلیک 60 فروند موشک به مواضع صهیونیستها آغاز کرده اند.

سخنگوی سرایا القدس در گفتگو با رسانه ها افزود : نام گذاری این عملیات به نام “البنیان المرصوص” تاکیدی بر این مسئله است که ملت فلسطین همگی یکپارچه و متحد در برابر صهیونیستهای متجاوز ایستاده اند و متحد و یکصدا در جای جای فلسطین از کرانه باختری گرفته تا قدس و نوار غزه به مبارزه تا آزادی سرزمینشان ادامه خواهند داد.

وی تاکید کرد سرایا القدس برای دفاع از ملت فلسطین از هر اقدامی فروگذار نخواهد کرد و صهیونیستها تسلیم شدن وتوقف مبارزات ما را حتی در خواب هم نخواهند دید.

به گفته ابو احمد بر اساس اطلاعات جمع آوری شده دست کم 10 صهیونیست در جریان موشک باران شهرک های اسدود و عسقلان توسط سرایا القدس زخمی شده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد برنامه ما افزایش موج وگستردگی عملیات موشک باران است به نحوی که هر روز شدت آن علیه صهیونیستها افزوده خواهد شد.