بازگشایی دفاتر استانی جبهه تحول‌گرایان ولایی برای انتخابات مجلس

احزاب,انتخابات مجلس

یک عضو ارشد جبهه تحول‌گرایان ولایی از بازگشایی دفاتر استانی این جبهه برای فعالیت در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

حسن الله‌وردی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: صبح امروز (سه‌شنبه) جلسه جبهه تحول‌گرایان ولایی برگزار شد و در ابتدای این جلسه فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دستور کار جلسه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه "فرمایشات دیروز مقام معظم رهبری حجتی به تمام معنا برای مسئولان کشور بود"، افزود: ما معتقدیم که جمهوری اسلامی ایران و ولایت‌پذیری ما مسلمین فراتر از مرزهای خاکی کشور است و مرز اعتقادی فراتر از مرزهای خاکی است.

این فعال سیاسی در ادامه گفت: در جلسه امروز قرار بر این شد دفاتری که پس از انتخابات ریاست جمهوری بسته شده بودند، برای پیگیری امور مربوط به انتخابات مجلس آتی مجدداً بازگشایی شود.

الله‌وردی‌نژاد همچنین افزود: دفاتر استانی جبهه، بررسی مشکلات مردم را در دستور کار خود قرار می‌دهد تا بتوانیم برای انتخابات مجلس شورای اسلامی از میان افراد مختلف کاندیداهایی را معرفی کنیم که بتوانند مشکلات مردم را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری درباره همگرایی در کشور نیز گفت: جبهه تحولگرایان ولایی در راستای کمک به دولت و همچنین پیگیری مسائل خود از این پس هر ماه دو جلسه سراسری استانی با حضور یکی از مسئولان دولتی و به منظور توجه به مشکلات جامعه و کمکی به دولت برگزار می‌کند.

دبیرکل حزب اسلامی رفاه ایران در پایان اظهار کرد: از دیگر برنامه‌های جبهه تحول‌گرایان ولایی، دیدار و ملاقات با رئیس‌جمهور است که در صورت هماهنگی، این دیدار در اواخر مردادماه انجام خواهد شد.

انتهای پیام

کد N381709