تذکرات کتبی نمایندگان؛

تاکید نماینده مبارکه بر جلوگیری از واردات بی رویه محصولات کشاورزی

تذکرات کتبی

تهران - ایرنا - علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه در تذکری به رییس جمهوری خواستار جلوگیری از واردات بی رویه محصولات کشاورزی شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، حسین سبحانی نیا عضو هیات رییسه مجلس در پایان جلسه علنی روز سه شنبه، تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران به وزیر نیرو در مورد اجرا نشدن دقیق آیین نامه اجرایی ماده 8 قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن تذکر داد.

امیر خجسته نماینده مردم همدان در تذکری به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر لزوم ارتقای وضعیت معیشت کارکنان حوزه سلامت کشور بویژه پرستاران، بهیاران و ماماها تاکید کرد.

این نماینده مجلس در تذکر دیگری به وزیر علوم تحقیاقت و فناوری بر لزوم توجه جدی به جذب نیروی انسانی و هیات علمی مورد نیاز در دانشگاه فنی و حرفه ای تاکید کرد و در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار توجه به کارآمدی در انتصابات مدیران شد.

حسن تامینی لیچانی نماینده رشت به وزیر صنعت معدن وتجارت درباره علت کاهش قیمت خرید برنج ایرانی در زمان برداشت تذکر داد و در تذکر دیگری به وزیر جهادکشاورزی بر لزوم قیمت گذاری برنج تولید داخل تاکید کرد.

علی نعمت چهاردولی نماینده ملایر نیز به رییس جمهوری درباره علت عدم واریز اعتبار تخصیصی آب شرب روستایی تذکر داد.

موسی الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد در تذکری به وزیر کشور بر لزوم نظارت بر میزان و نحوه پرداخت پاداش به اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران کشور تاکید کرد و در تذکر دیگری به رییس جمهوری خواستار تسریع در پرداخت خسارات وارده ناشی از خشکسالی به کشاورزان و دامداران شد.

نعمت الله منوچهری نماینده مردم پاوه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر لزوم اعطای کمک های مالی به سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح از محل درآمدهای ناشی از هدفمندی یارانه ها، مالیات بر ارزش افزوده و عوارض گمرکی خودروهای وارداتی تذکر داد.

سیام**2025 ** 1418
کد N381214