حقیقت پور در تذکر شفاهی مطرح کرد؛

پیشرفت 30 درصدی راه آهن اردبیل با گذشت 15 سال

مجلس

وزیر راه و شهرسازی به موضوع تکمیل راه‌آهن اردبیل توجه کند به دلیل اینکه این راه آهن بعد از 15 سال هنوز 30 درصد پیشرفت داشته است و همچنین مسئولان به حل مشکلات حوزه انتخابیه ام اهتمام ورزند.

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین در مجلس گفت: با وجود گذشت 15 سال از آغاز ساخت راه آهن اردبیل این پروژه تنها 30 درصد پیشرفت داشته است بنابراین از وزیر راه و شهرسازی می‌خواهم به وضعیت این راه آهن رسیدگی کند.

به گزارش ایلنا، منصور حقیقت پور در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خود گفت: در شرایط خاص سیاسی قرار گرفته‌ایم بنابراین باید به موضوعات منطقه‌ای توجه شود.

نماینده مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وضعیت کشور عراق پیچیده است بنابراین باید در این شرایط مردم عراق پشت سر مرجعیت وحدت خود را حفظ کنند تا بحران این کشور حل شود.

حقیقت‌پور با بیان اینکه باید در کشور مسائل با آرامش حل شود، گفت: در شرایطی که تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در حال مذاکره با گروه 1+5 است کشور باید آرامش خود را حفظ کند و امیدوارم مجلس نیز نقش مهمی در تولید این آرامش داشته باشد.

وی ادامه داد: دولت تصمیمات خود را برای خروج از رکود اقتصادی بیان و همچنین هیأت دولت شرایطی را فراهم کند که اقدامات عمرانی کشور رونق یابد به دلیل اینکه در حال حاضر 3 میلیون نفر در بخش عمرانی شاغل هستند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: وزیر راه و شهرسازی به موضوع تکمیل راه‌آهن اردبیل توجه کند به دلیل اینکه این راه آهن بعد از 15 سال هنوز 30 درصد پیشرفت داشته است و همچنین مسئولان به حل مشکلات حوزه انتخابیه ام اهتمام ورزند.

کد N381098