منظری توکلی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

ضرورت جلوگیری از نقش منفی بانک‌ها در اقتصاد مقاومتی توسط وزیر اقتصاد

مجلس

براساس فرمایشات مقام معظم رهبری بانکها می‌توانند نقش مثبت و منفی در اقتصاد داشته باشند بنابراین از وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی می‌خواهم برای ایفای نقش مثبت بانکها و جلوگیری از کارکرد منفی بانکها در اقتصاد مقاومتی اقدامات لازم به عمل آورد.

نماینده مردم بافت در مجلس گفت: از وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی می‌خواهم برای ایفای نقش مثبت بانکها و جلوگیری از کارکرد منفی بانکها در اقتصاد مقاومتی اقدامات لازم به عمل آورد.

به گزارش ایلنا، علیرضا منظری توکلی نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری بانکها می‌توانند نقش مثبت و منفی در اقتصاد داشته باشند بنابراین از وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی می‌خواهم برای ایفای نقش مثبت بانکها و جلوگیری از کارکرد منفی بانکها در اقتصاد مقاومتی اقدامات لازم به عمل آورد.

نماینده مردم بافت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از اقدامات هیات دولت، جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، نوبخت معاون نظارت راهبردی ریاست جمهوری و چیت چیان وزیر نیرو به دلیل جلوگیری از بحران آب شرب در منطقه بافت جلوگیری می‌کند.

منظری توکلی افزود: از وزیر نیرو می‌خواهم که به موضوع گازرسانی به شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه ام رسیدگی کند.

وی ادامه داد: از وزیر راه و شهرسازی درخواست دارم که نسبت به مطالعه و تکمیل راه آهن کرمان، بافت، سیرجان و دیگر خطوط راه آهنی حوزه انتخابیه ام توجه کند.

منظری توکلی گفت: از آخوندی وزیر راه درخواست می‌کنم که نسبت به تکمیل جاده های نیمه کاره در حوزه انتخابیه ام مانند جاده بافت - کرمان و همچنین رفع نقاط حادثه خیز جاده ای اقدام کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: از وزیر نیرو می‌خواهم نسبت به احداث سد زردشت بافت که در قانون بودجه مصوب شده اقدام کند تا مشکلات کمبود آب شرب در منطقه پیش نیاید.

کد N381091