بزرگواری در تذکر شفاهی مطرح کرد:

مانع‌تراشی در وزارت نفت برای استخدام جوانان تحصیلکرده

مجلس

چگونه است که در دولت اعتدال شما تلاش برای مدارا و رحمت با کفار مشاهده می شود ولی در وزارت نفت در استخدام جوانان زحمتکش و تحصیلکرده که تمامی مراحل قانونی استخدام را گذرانده اند با بهانه‌های واهی مانع تراشی می شود.

عضو کمیسیون کشاورزی،‌آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه دولت باید در استخدام جوانان تحصیلکرده در وزارت نفت خط مشی اعتدال را پیش بگیرد،گفت: نباید در استخدام جوانانی که تمامی مراحل قانونی استخدام را گذرانده اند با بهانه های واهی مانع تراشی شود.

به گزارش ایلنا، سیدعلی محمد بزرگواری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی با استناد به اصل 84 قانون اساسی خطاب به حسن روحانی گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری در جلسه دیدار با مسئولان نظام به شما متذکر می شوم که اعتدال یعنی اسلام از این رو رعایت آن الزامی است

نماینده مردم کهکیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی افزود: چگونه است که در دولت اعتدال شما تلاش برای مدارا و رحمت با کفار مشاهده می شود ولی در وزارت نفت در استخدام جوانان زحمتکش و تحصیلکرده که تمامی مراحل قانونی استخدام را گذرانده اند با بهانه‌های واهی مانع تراشی می شود.

وی ادامه داد: نباید با سرنوشت تحصیلی 3 هزار دانشجوی دکتری به دلیل وجود چند تخلف توسط وزیر علوم بازی شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری انتصاب برخی سرپرستان برای دانشگاه ها گفت: انتصاب سرپرستان در دانشگاه ها که در فتنه 88 نقش داشتند جای تأمل دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی،‌آب و منابع طبیعی مجلس گفت: نباید به بهانه اعتدال نیروهای مؤمن و متعهد کنار گذاشته شوند.

کد N381078