جهانگیری: اجرای سیاست های کلی را به ریل اصلی آن بازمی گردانیم

اجرای سیاست های کلی

کرج - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با بیان این که اجرای سیاست های کلی با شعار امکان پذیر نیست، گفت: انشاءالله اجرای این سیاست ها را به ریل اصلی آن بازمی گردانیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، اسحاق جهانگیری روز سه شنبه در بازدید از پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی ایران و در جمع فرهیختگان و نخبگان این پژوهشکده افزود: ما برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی برای همه دستگاه ها برنامه ریزی و اهداف و منابع آن را مشخص کرده ایم.

معاون اول رییس جمهوری با بیان این که حوزه کشاورزی جزو اولین بخش هایی بود که برنامه های خود را در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی اعلام کرد، ادامه داد: اکنون واردات در حوزه کشاورزی 8 میلیارد دلار است که برای این بخش نکته ای منفی محسوب می شود در حالی که باید صادرات در این حوزه رشد کند تا صادرات و وارداتی متوازن داشته باشیم.

جهانگیری همچنین مبارزه با فساد را اولویت دیگر دولت یازدهم دانست و گفت: فساد همچون خوره ای است که وقتی به جان کشور می افتد آن را از پیشرفت و توسعه بازمی دارد و اتفاقا فساد در دورانی بیشتر شکل گرفت که شعار مبارزه با آن داده می شد.

وی تاکید کرد: هر موضوعی که از مسیر خارج شود و با آن برخورد عالمانه ای صورت نگیرد، به ضد خودش تبدیل می شود و اکنون مصمم هستیم که مشکلات را بدون این که به عامل ایجاد آن بپردازیم، برطرف کنیم.

خبر در حال تکمیل است.

سیام (3) ** 1429 ** د . الف**1572
کد N380807