تکریت گورستان تروریست های داعش

تکریت گورستان,داعش

تهران - ایرنا - یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین عراق از کشته و زخمی شدن 90 عنصر وابسته به گروهگ تروریستی ˈداعشˈ در درگیری با عشایر مسلح شمال تکریت خبر داد.

یک منبع امنیتی عراقی اعلام کرد که عشایر مناطق الزویه، محکول و المسحک در حومه شهر بیجی در 40 کیلومتری شمال تکریت، عصر دوشنبه توانستند 50 عنصر تروریستی داعش از جمله چند تروریست دارای تابعیت عربی را به هلاکت برسانند و با به آتش کشیدن چند خودرو و نفربر حدود 40 نفر دیگر از داعشی ها را زخمی کنند.

به گزارش ˈالسومریه نیوزˈ این منبع که خواست نامش فاش نشود، افزود: در عین حال پنج شهروند عراقی نیز توسط عناصر تروریستی داعش کشته و حدود 15 نفر دیگر هم زخمی شدند که در نهایت این درگیری ها با غلبه عشایر مسلح بر تروریست ها خاتمه یافت.

از سوی دیگر دستگاه مبارزه با تروریسم عراق از انهدام بیش از 45 خودرو و نفربر متعلق به گروهک تروریستی داعش و هلاکت سرنشینان این خودروها که از موصل به سمت پالایشگاه بیجی در حرکت بودند، خبر داد.

سخنگوی رسمی این دستگاه گفت: دستگاه مبارزه با تروریسم عراق با هماهنگی نیروی هوایی ارتش عصر دیروز(دوشنبه) کاروانی متشکل از 60 خودروی تروریست ها را که از موصل به سمت پالایشگاه بیجی در حرکت بودند هدف قرار داده و موفق شدند بیش از 45 دستگاه از خودروهای تروریست ها را منهدم کنند.

خاورم/1275
کد N380393