سردار نقدی:

حوادث عراق، مقدمه شکل‌گیری نیروی مقاومت جدیدی در این کشور خواهد شد

سیاست داخلی

کسانی که تلاش می‌کنند مردم غیرتمند کردستان عراق را به سازش با این جریان بکشند و آنها را به سکوت در قبال این وحشیگری‌ها وادار کنند آب در هاون می‌کوبند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: طلیعه پیروزی بزرگ اسلام را باید در روز قدس امسال رقم بزنیم و با صفوف فشرده امت بیدار راهپیمایی قدس امسال را به رژه با شکوه رزمندگان آزادی قدس تبدیل کنیم.

به گزارش ایلنا، سردار محمدرضا نقدی در نشست جمعی از روحانیون استان کردستان در سنندج با اشاره به اقدامات آمریکا از گذشته تا امروز، اظهار کرد: آمریکا پس از آنکه در کسوت نظام شاهنشاهی از اسلام سیلی خورد و مفتضحانه از ایران گریخت، خود را پشت پرده نفاق پنهان کرد و این بار سعی کرد با نام دیگری حرکت عظیم اسلام را از پای درآورد.

وی افزود: یک روز به اسم دموکرات به ما حمله کرد و شکست خورد، بار دیگر با عنوان کمونیست، دیگر بار با پوشش ملی‌گرایی به جنگ با اسلام آمد، روز دیگری در چهره سوسیالیزم و بعث اشتراکی با اسلام ناب وارد جنگ شد، اما هر بار شکست خورد تا اینکه مستقیماً علیه مسلمین لبنان، عراق و افغانستان وارد عمل شد و این بار ذلیل و زبون از شکستن مقاومت مردم مظلوم غیر مسلح از اسلام، شکست خورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برخی درگیری‌های مذهبی در منطقه، اظهار کرد: امروز آمریکا به متحجران پناه آورده است و آخرین تیر ترکش خود را که جنگیدن با اسلام با ظاهر و پرچم اسلام است، شیوه خود قرار داده است، اما این بار هم از بیداری مسلمانان شکست خواهد خورد.

نقدی، قیام امام(ره) و هدایت مقام معظم رهبری را دلیل موفقیت ملت‌های مسلمان دانست و گفت: مسلمین در پرتو قیام امام خمینی کبیر و هدایت‌های امام خامنه‌ای بیدار شده‌اند و دیگر آن ملت چشم و گوش بسته و ناتوان قرن بیستم نیستند. مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین، لبنان، سوریه و امروز بیداری مردم عراق بهترین گواه بر این موفقیت است.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج افزود: اگر آمریکا قادر بود بازی پیچیده‌ای را علیه مسلمین داشته باشد با این بیداری که امروز در جوامع مسلمین واقع شده است، رسوا شده و اکنون که از سر بلاهت این بازی کودکانه را به راه انداخته است جای خود دارد. کدام نادانی است که باور کند بعثی‌هایی که بیشتر از یک میلیون کُرد، عرب، شیعه و سنی عراق را به جرم علاقه به اسلام کشتند امروز اینقدر مدافع اسلام شده‌اند که افراد را به جرم عدم حضور در نماز جمعه شلاق می‌زنند؟

سردار نقدی به حمایت‌های تروریست‌ها از جنایتکاران بعثی - تکفیری اشاره کرد و گفت: کیست که باور کند جنایتکاران تروریستی که پول و سلاح را از دولت آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل دریافت و مجروحانشان را در بیمارستان‌های اسرائیل غاصب درمان می‌کنند، مدافع و دلسوز اسلام هستند؟

وی کشتار هزاران نفر از مردم کردستان عراق توسط بمب‌های شیمیایی و تخریب روستاها با حمایت‌های آمریکا را یادآور شد و افزود: کسانی که تلاش می‌کنند مردم غیرتمند کردستان عراق را به سازش با این جریان بکشند و آنها را به سکوت در قبال این وحشیگری‌ها وادار کنند آب در هاون می‌کوبند. مگر مردم کردستان عراق بمباران شیمیایی حلبچه را از یاد می‌برند؛ مگر آنها کشتار صدهزار نفر از مردم کرد را در عملیات انفال از یاد می‌برند؟ مگر مردم سلمانیه، اربیل و دهوک محو کامل بیش از دو هزار روستا و آبادی و آواره کردن صدها هزار نفر از مردم را از یاد می‌برند که به سادگی در مقابل عوامل این جنایت‌ها سکوت کنند و اجازه دهند این جرثومه‌های فساد بار دیگر با حمایت آمریکا در منطقه حاکم شوند؟

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطرنشان کرد: بدون شک این اقدام ابلهانه آمریکا و راه‌اندازی فتنه جدید در عراق، مقدمه شکل‌گیری نیروی مقاومت جدیدی در عراق خواهد شد که زنجیره مقاومت را از شرق سرزمین‌های اسلامی تا مرزهای فلسطین تکمیل می‌کند و زمینه‌ساز شکست نهایی استکبار و محو رژیم صهیونیستی است. طلیعه این پیروزی را باید در روز قدس امسال رقم بزنیم و با صفوف فشرده امت بیدار راهپیمایی قدس امسال را به رژه باشکوه رزمندگان آزادی قدس تبدیل کنیم.

 

کد N378198