نماینده بردسکن: با اعتدال و مدیریت خوب می‌توان اشتغال‌زایی کرد

نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: با رعایت اعتدال در کارها و مدیریت خوب می‌توان در حوزه اشتغال کشور گام‌های خوبی برداشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان، محمد اسماعیل‌نیا بر لزوم تقویت شعار اعتدال و نظام شایسته‌سالار تاکید کرد و افزود: اگر این مهم در جامعه به معنی واقعی کلمه تحقق پیدا کند یک نفر بیکار در جامعه نخواهیم داشت و قطعاً سرعت رشد کشور چند برابر می‌‍شود و عدم انسجام در مدیریت‌ها یکی از آسیب‌ها در بدنه مدیریتی کشور است.

وی در ادامه، آموزش و پرورش را زیرساخت تحول در کشور دانست و با بیان اینکه "آموزش و پرورش منشاء تحولات در کشور است"، بر لزوم حل مشکلات معلمان و آسان گرفتن نقل و انتقالات آنان و تکراری نشدن مشکلات و شناسایی نخبگان شهرستان تاکید کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین با تاکید بر ضرورت جلوگیری از تخریب یکدیگر در جامعه، به اهمیت نوع برخوردها در فضای آموزش و پرورش و ضرورت حفظ انسجام در بین مسئولان کشور اشاره کرد.

نماینده مردم بردسکن در مجلس، تکراری شدن مشکلات مردم در بین مدیران را یک آفت دانست و گفت: مشکلات مردم نباید برای مسئولان عادی شود بلکه باید در جهت رفع مشکلات آنها اقدام شود.

اسماعیل‌نیا در پایان درباره وضعیت حوزه انتخابیه خود اظهار کرد: خوشبختانه شیب سرمایه‌گذاری در شهرستان بردسکن به راه افتاده است و در آینده نزدیک شاهد اقدامات زیربنایی خوبی در منطقه خواهیم بود.

انتهای پیام

کد N377836