مصوبه شورای عالی امنیت ملی درباره ممنوع التصویر بودن خاتمی لغو شده؟

سید محمد خاتمی, مجلس نهم

طیف نمایندگان حامی جبهه پایداری امروز در تذکری خواستار اجرای مصوبه ممنوع التصویر، ممنوع الخروج و ممنوع البیان شدن سید محمد خاتمی شدند.

به گزارش خبرآنلاین، جواد کریمی‌قدوسی، نصرالله پژمان‌فر، علی کائیدی، محمداسماعیل کوثری، رضا  آشتیانی عراقی، سیدمرتضی حسینی، فاطمه آلیا، سیدمهدی موسوی‌نژاد، روح‌الله  حسینیان و مهرداد بذرپاش نمایندگان مشهد، پلدختر،تهران، قم، قزوین، تهران،  دشتستان، تهران در تذکری کتبی به به وزیر دادگستری اهتمام جدی در اجرای حکم  ممنوع‌التصویر، ممنوع‌الخروج و ممنوع‌البیان بودن سید محمد خاتمی توسط قوه  قضائیه را متذکر شدند.حجت الاسلام سید محمد موسوی نژاد نماینده دشتستان در مجلس و عضو کمیسیون انرژِی درباره تذکری که او نیز امضا کرده است به خبرآنلاین، گفت: این موضوع مصوبه شورای عالی امنیت ملی است  و باید اجرایی شود. اگر هم مصوبه لغو شده است هم باید این امر اعلام شود.اشاره این نماینده درباره مصوبه ای در شورای عالی امنیت ملی  درباره عدم استفاده از  تصاویر سران فتنه و دست اندکاران جریان فتنه است.
     
موسوی نژادبا بیان اینکه این مصوبه تاکنون لغو نشده است،گفت: مصوبه ای مبنی بر لغو ممنوع التصویر بودن خاتمی ابلاغ نشده است و ربطی هم به دولت قبل یا بعد ندارد و بایستی اجرا شود. اگر این دولت این مصوبه را لغو کرده است باید آن را اعلام کند.تا زمانی که حکم مصوبه لغو نشده است  حکم مصوبه پا برجا است./212 27

کد N377408