چهار تک تیرانداز داعشی در بابل، عراق به هلاکت رسیدند

تک تیرانداز,بابل

تهران- ایرنا- نیروهای امنیتی عراق در منطقه ˈجرف الصخرˈ در شمال استان بابل چهار تک تیرانداز گروهک تروریستی داعش را به هلاکت رساندند.

شبکه ˈالعراقیهˈ ضمن اعلام خبر فوق افزود، نیروهای امنیتی استان بابل هم اکنون در حال پاک سازی تمامی مناطق امتداد یافته تا مرز منطقه عامریه شهر فلوجه هستند.

به گزارش این شبکه ˈصادق المحنهˈ عضو شورای استان بابل اظهار داشت: گروه های تروریستی داعش در هفته گذشته با ادامه یافتن عملیات موفقیت آمیز و بمباران های هوایی و حملات توپخانه ای ارتش و نفوذ نیروهای امنیتی به پایگاه های آن ها متحمل تلفات سنگین جانی و مالی شده اند.

المحنه افزود: ساکنان منطقه جرف الصخر طی چند روز گذشته به دنبال تلاش تروریست های تکفیری برای استفاده از آن ها به عنوان سپر انسانی خانه های خود را ترک کردند.

وی افزود: نبود افراد غیرنظامی در منطقه زمینه را برای پیشروی نیروهای امنیتی فراهم کرد.

مناطق شمال بابل شاهد نبردهای مستمر علیه جنایتکاران داعش است. آن ها سعی داشتند تا نبرد را از شهر فلوجه به سمت شمال بابل و از آن جا به استان های جنوبی انتقال دهند.

نیروهای امنیتی عراق در استان های دیاله، صلاح الدین، الانبار و موصل به شدت با عناصر گروهک تروریستی داعش درگیر هستند که در اثر آن تا کنون صدها تن از تروریست ها جان خود را از دست داده اند.

خاورم ** 1487**7074**1446
کد N377330