بیانیه اعلام همکاری انجمن اسلامی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با رییس جدید این دانشگاه

دانشجويي

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با صدور بیانیه‌ای همکاری انجمن با دانشگاه را الزامی خواند و از رئیس جدید دانشگاه درخواست حمایت کرد.

به گزارش گروه دریاف خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)شرح کامل این بیانیه به شرح زیر است:

اگرچه در این سالیان تعداد زیادی از دانشجویان و مسئولین دلسوز دانشگاه گام‌های بسیاری در جهت بهبود اوضاع برداشتند، لکن آنچه اکنون مسلم است، وضع موجودی است که از شرایط مطلوب بسیار فاصله گرفته است و تنها امید به آینده است که تحمل این شرایط را ممکن می‌سازد.

از این رو اکنون برخود لازم می‌دانیم ضمن تقدیر و تشکر از وزیر محترم آموزش و پرورش و وزیر محترم علوم دولت تدبیر و امید که بار دیگر نهال امید را در دل‌های دانشجویان کاشتند، این انتصاب مبارک را به جناب آقای دکتر حمیدرضا عظمتی، به سمت سرپرستی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، تبریک گفته و از خداوند منان برای ایشان و همه دلسوزان و خدمتگذاران به دانشگاه توفیق روز افزون مسئلت نماییم.

امید است که با بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت تدبیر و امید، فضای ناامیدی گذشته را به عرصه ای سرشار از امید و شکوفایی مبدل سازید.

لذا بدین وسیله مراتب همیاری و حمایت همه جانبه خود را در جهت اعتلای بیش از پیش دانشگاه و دانشجویان و یاری جنابعالی در این امر خطیراعلام می‌داریم و امیدواریم با همکاری و تعامل هرچه بهتر و سازنده تر تمامی دستگاه‌های مسئول در دانشگاه شاهد شرایط مطلوب فرهنگی و تربیتی و البته گذاری موفق از مشکلات و کاستی های گذشته به سمت آینده ای روشن و غرورآمیز باشیم.ان‌شاالله.

بی درنگ پیشرفت و ارتقا منزلت دانشجو و دانشگاه خواست تمامی دانشجویان است.

و العاقبة للمتقین

شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

انتهای پیام

کد N376769