۰

تشکیل دبیرخانه بررسی پیشنهادها در سازمان قضایی نیروهای مسلح

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

با هدف اجرای نظام مشارکت کارکنان در تصمیم گیری‌ها، دبیرخانه بررسی پیشنهادها در سازمان قضایی نیروهای مسلح تشکیل شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این دبیرخانه کار بررسی، تصویب و اجرایی کردن پیشنهادهای کارکنان را بر عهده خواهد داشت و زیر نظر کمیسیون تحول اداری در دفتر طرح و برنامه و بودجه سازمان قضایی نیروهای مسلح به فعالیت می پردازد.

این پیشنهادها باید به اصلاح و بهبود روش‌ها در فرآیند قضایی و اداری و افزایش کارایی و اثر بخشی در دادسراها و دادگاه های نظامی و بخش های ستادی سازمان قضایی نیروهای مسلح کمک کند.

پس از بررسی و تصویب پیشنهادها در این دبیرخانه، مطابق دستورالعمل "نحوه استقرار و تداوم نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها" پاداش ویژه‌ای به پیشنهاد دهندگان اعطاء می شود.

مطابق دستورالعمل فوق، میزان پاداش پیشنهادهای کیفی بر اساس میزان تأثیر آنها در اجرای مطلوب و به‌هنگام برنامه های تحول اداری، افزایش بهره وری، بهبود فضای کار، بهبود ارائه خدمات، افزایش رضایتمندی مردم و کارکنان، تمرکز زدایی، بهبود ساختار سازمانی، بهبود فرآیند انجام کار و مانند اینها توسط دبیرخانه برآورد و تعیین می شود.

پاداش پیشنهادهای کیفی می تواند به صورت غیر نقدی مانند اعزام به سفرهای زیارتی، اعمال تشویق های کتبی، اهدای کالا، درج امتیاز در فرم ارزشیابی، بهره گیری از ظرفیت های ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری و مانند این ها باشد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.