رسانه های رژیم صهیونیستی مدعی ربوده شدن یک صهیونیست دیگر شدند

ربوده شدن یک صهیونیست

تهران-ایرنا- رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند سه جوان که کلاه کاسکت بر سر داشتند ، در منطقه ˈ حولون ˈ واقع در جنوب ˈ یافا ˈ یک دختر صهیونیست را به زور داخل یک خودرو برده و ربودند .

به گزارش پایگاه خبری ˈ فلسطین الیوم ˈ منابع رژیم صهیونیستی اعلام کردند این خودرو در منطقه حولون پیدا شده و نیروهای پلیس با پشتیبانی بالگردها برای یافتن این دختر شروع به بازرسی منطقه کرده اند .

رسانه های خبری اشاره ای به هویت این دختر یا ربایندگان نکرده اند اما ظاهرا قصد دارند این ربایش را به فلسطینی ها ربط دهند .

از سوی دیگر یک شهروند فلسطینی به نام ˈ عباس عدیلی ˈ از روستای ˈ اوصرین ˈ واقع در جنوب نابلس نیز امروز شنبه گفت : شهرک نشینان صهیونیست با دو خودرو به این روستا حمله کرده و یک جوان 22 ساله را پس از اینکه اسپری به صورت او پاشیدند، ربودند و پس از آن او را به منطقه ای دور برده و شدیدا مورد ضرب و شتم قرار دادند .

عدیلی افزود: این جوان پس از آن موفق شد با پدرش تماس بگیرد و محل خود را اطلاع و پس از آن وی که شدیدا دچار خونریزی شده بود ، به وسیله آمبولانس به بیمارستان منتقل شد .

بر اساس این گزارش، شهرک نشینان صهیونیست چند روز پیش جوانی به نام ˈ محمد ابوخضیر ˈ را از شهرک ˈ شعفاط ˈ در قدس اشغالی ربودند و بنزین در دهانش ریخته و زنده وی را به آتش کشیده و به شهادت رساندند .

در حال حاضر بسیاری از فلسطینی ها بیم آن دارند فرزندان ربوده شان توسط شهرک نشینان به سرنوشت ابوخضیر دچار شوند .

خاورم **2041** 1010
کد N375076