بیادی: تداوم جلسات احزاب با دولت سازنده خواهد بود

رييس‌جمهور,اصولگرايان,حسن روحاني

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان گفت: جلسات دوطرفه میان احزاب و دولت در صورت تداوم سازنده خواهد بود و نتیجه این جلسات در نهایت به نفع مردم است.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان گفت: جلسات دوطرفه میان احزاب و دولت در صورت تداوم سازنده خواهد بود و نتیجه این جلسات در نهایت به نفع مردم است.

حسن بیادی که در نشست اخیر رییس جمهور با فعالان جریان اصول‌گرا حضور داشت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: چنین جلسه‌ای برای اولین بار برگزار می‌شد، در دولت‌های قبلی اگر جلسه‌ای با رییس دولت هم داشتیم به این شکل نبود. از این رو اتفاق مبارکی رخ داده است.

وی ادامه داد: حاضرین نکات خوب و راهگشایی را مطرح کردند. حتی انتقادات سازنده‌ای هم مطرح شد. بخشی از صحبت‌های فعالان سیاسی به انتصابات دولت مربوط می‌شد و بخشی از نگرانی‌ها هم به مشکلات دیگری مثل اثر تحریم‌ها بر اقتصاد و اشتغال باز می‌گشت.

این فعال سیای با تاکید بر ضرورت ادامه تعامل میان احزاب و دولت تصریح کرد: تجربه نشان داده مشکلاتی که در جلسات حضوری مطرح می‌شوند، زودتر و روشمندتر از مباحثی که رسانه‌ای شده‌اند، برطرف می‌شوند. همان‌طور که آقای رییس‌جمهور گفته‌اند شرایط فعلی می‌طلب همه با هم متحد شوند تا مشکلات داخلی و فشارهای خارجی را از دوش کشور و مردم بردارند.

بیادی همچنین گفت: مدت زمان این جلسه با توجه به تعداد سخنرانان آن کوتاه بود. امید است که در آینده شاهد برپایی جلسات متداومی با زمان بیشتر باشیم. ما می‌دانیم که آقای رییس‌جمهور وزرای محترم و سازمان‌ها و وزارت خانه‌های مربوطه فعال هستند و برای کشور تلاش می‌کنند اما گاهی به صحبت‌ها و گوش‌زدهای افراد بیرون از بدنه‌ی دولت نیز نیاز دارند.

انتهای پیام

کد N374767