صهیونیستها یک فلسطینی دیگر را ربودند/"أبو خضیر" زنده زنده سوزانده شد

آفریقا و خاورمیانه

همزمان با انتشار جزئیاتی در خصوص نحوه شهادت محمد أبوخضیر ، منابع فلسطینی اعلام کردند که صهیونیستها یک جوان فلسطینی دیگر را در نابلس ربوده و پس از ضرب و شتم شدید وی، گریختند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الیوم السابع، گروهی از شهرک نشینان رژیم صهیونیستی در اقدامی وحشیانه یک جوان فلسطینی را در شمال کرانه باختری در ساعات آغازین صبح امروز (شنبه) ربوده و وی را به شدت کتک زدند.

این جوان 22 ساله فلسطینی که "طارق زیاد عدیلی" نام دارد زمانی که قصد داشت به منزل خود در روستای "أوصرین" در جنوب استان نابلس بازگردد مورد حمله چند شهرک نشین رژیم صهیونیستی که سوار بر دو خودرو بودند، قرار گرفت.

صهیونیستیها با شلیک گاز اشک آور، وی را به خارج از محدوده روستا منتقل کردند و این جوان فلسطینی را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند و سپس در حالی که خون زیادی از وی می رفت وی را رها کرده و گریختند.

این در حالی است که هنوز چند روزی از شهادت نوجوان 17 ساله فلسطینی توسط شهرک نشینان رژیم صهیونیستی در منطقه "شعفاط" در قدس نمی گذرد که رسانه های فلسطینی در چهارمین روز شهادت وی جزئیاتی از نحوه شهادت وی به دست صهیونیستها منتشر کرده اند.

"محمد عبدالغنی العویوی" دادستان کل تأکید کرد که کالبد شکافی پیکر "محمد ابو خضیر" نشان می دهد که وی در زمان سوزانده شدن زنده بوده است و علت اصلی مرگ این نوجوان 17 ساله آتش سوزی بوده است.

بر اساس این گزارش صهیونیستها با ریخت بنزین به داخل دهان أبو خضیر، وی را زنده زنده سوزاندند.

 این در حالی است که مراسم تشییع پیکر محمد أبوخضیر روز گذشته با مشارکت دهها هزار شهروند فلسطینی در شعفاط برگزار شد و حاضران در این مراسم با سر دادن شعار وحدت خواستار انتفاضه علیه رژیم صهیونیستی شدند.