تشییع پیکر جوان فلسطینی بر دستان هزاران فلسطینی خشمگین

سیاسی

هزاران فلسطینی خشمگین امروز (جمعه) با سر دادن شعارهایی علیه رژیم اشغالگر قدس و شهرک نشینان صهیونیستی، پیکر محمد حسین أبوخضیر را تشییع کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، هزاران تن از مردم فلسطین به ویژه ساکنان قدس اشغالی ظهر امروز خود را به اردوگاه فلسطینی نشین شعفاط واقع در قدس رساندن و پیکر محمد ابوخضیر را که توسط شهرک‌نشینان صهیونیست به شهادت رسید، تشییع کردند.

فلسطینی‌ها با حمل پرچم‌های فلسطین جنایات صهیونیست‌ها و شهرک‌نشینان اسرائیلی را محکوم و تاکید کردند که اجازه پایمال شدن خون شهدا را نخواهند داد.

تعدادی از شهرک نشینان صهیونیست بامداد سه شنبه محمد ابوخضیر 17 ساله را در محله شعفاط در حالی که از نماز صبح باز می‌گشت ربوده و به طور وحشیانه شکنجه کردند و سپس وی را آتش زدند که در پی این جنایت وحشیانه این جوان فلسطینی به شهادت رسید. جنازه ابوخضیر در یکی از بیشه زارهای دیر یاسین واقع در شهر قدس پیدا شد.

مسئولان رژیم صهیونیستی در ابتدا تلاش کردند که این اقدام را یک پرونده جایی عادی جلوه دهند اما با پافشاری خانواده این جوان فلسطینی، مجبور شدند که اعتراف کنند شهادت ابوخضیر یک جنایت از سوی شهرک‌نشینان صهیونیست و یک اقدام انتقام جویانه بوده است.

خانواده ابوخضیر قصد دارند این پرونده را در دادگاه‌های رژیم صهیونیستی و نیز مجامع بین‌المللی پیگیری کنند.

انتهای پیام

کد N373534