۰
قنبری در همایش «دل‌آرامیم»:

کسانی که می‌گویند ما دلواپسیم معلوم نیست در چند سال گذشته کجا بودند

  • ۱۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
سیاست داخلی

این اقلیت که تمام رای آن‌ها چهار میلیون بیشتر نبود، رییس‌جمهوری را که رای اکثریت را داشته، کنار می‌گذارند و می‌گویند ما نماینده ملتیم. در حالی که دشمنی اصلی آن‌ها با ملت و خواست ملت است و ریاکارانه دنبال رای ملت هستند تا به قدرت برسند!

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: از تریبون‌های خانه ملت حرف ملت شنیده نمی‌شود و عده‌ای منافع شخصی‌شان را از این تریبون‌ها مطرح می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، داریوش قنبری در همایش "دل‌آرامیم" اظهار کرد:‌ عده ‌ای در جامعه ما هستند که هرچقدر من درباره رفتار و عملکرد آن‌ها تحقیق کرده‌ام نتوانسته‌ام اصطلاحی برای توصیف رفتار سیاسی آن‌ها پیدا کنم. عده‌ای قلیل که از جانب ملت حرف می‌زنند و می‌گویند "ما دلواپسیم.

وی افزود: این اقلیت که تمام رای آن‌ها چهار میلیون بیشتر نبود، رییس‌جمهوری را که رای اکثریت را داشته، کنار می‌گذارند و می‌گویند ما نماینده ملتیم. در حالی که دشمنی اصلی آن‌ها با ملت و خواست ملت است و ریاکارانه دنبال رای ملت هستند تا به قدرت برسند!

نماینده مردم ایلام در مجالس هفتم و هشتم با بیان اینکه کسانی که می‌گویند ما دلواپسیم معلوم نیست در چند سال گذشته کجا بودند، افزود: زمانی که افرادی با عنوان کاسبان تحریم‌ها پیدا شدند و میلیاردها از جیب ملت به جیب خود زدند، چرا آن وقت این افراد دلواپس نشدند؟!

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه برخی به ناحق به کرسی‌ها تکیه زده‌اند، گفت: از تریبون‌هایی که در خانه ملت وجود دارد حرف ملت شنیده نمی‌شود و این افراد دنبال منافع شخصی‌شان هستند و ملت را مستمسک قرار داده‌اند تا اهداف جناحی‌شان را پیش ببرند.

قنبری گفت: این افراد تنها با برخورد سلبی عمل می‌کنند و می‌خواهند با تخریب فضای کنونی دوران اصلاحات را تکرار کنند و قدرت از دست رفته را بازیابند. وظیفه تشکل‌ها و احزاب حقیقی امروز این است که این گروه‌ها را به مردم بشناسانند.

وی در پایان اظهارات خود، خطاب به علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که در این مراسم حضور داشت، گفت: دلواپسان انواع رسانه‌ها را از محل منابع عمومی راه‌اندازی کرده‌اند. این در حالی است که خلا رسانه‌ای دولت بسیار جدی است و ما امیدواریم که دولت فکری به حال این موضوع بکند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.