۰
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:

حرکت در زیر پرچم ولی‌فقیه تضمین‌کننده دنیا و آخرت ماست

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
وزارت دفاع

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمن از هر راهی استفاده می‌کند که اهداف پلید خود را در کشور اجرا کند گفت: در این راستا باید با بصیرت و آگاهی این توطئه‌های دشمنان را شناسایی و آنها را خنثی کنیم.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام قندهاری در مراسم تودیع و معارفه رییس اداره عقیدتی سیاسی مرکزی وزارت دفاع ‌با بیان اینکه هدف اصلی دشمنان ایجاد تفرقه و توطئه در کشور‌ است بیان کرد:همچنان باید زیر پرچم ولی فقیه حرکت کنیم چرا که این امر تضمین‌کننده دنیا و آخرت ما خواهد بود.

وی در ادامه اظهار کرد: در برنامه‌های بصیرت‌افزایی و معنویت‌افزایی ‌سعی داریم از قالب‌های فرهنگی و هنری برای برقراری ارتباط و تعامل با مخاطبان استفاده کنیم و در این راستا برنامه‌های متنوعی را در دستور کار داریم.

قندهاری در پایان روحیه بسیجی و جهادی داشتن در حوزه کاری را از تأکیدات فراوان مقام معظم رهبری دانست‌ و اظهار داشت: اگر ‌غیر از این حرکت کنیم در ارائه فرهنگ به جامعه دچار مشکل می‌شویم.

بنابراین گزارش، در این مراسم با اهدای لوح از خدمات حجت‌الاسلام والمسلمین حسن محمدابراهیم تقدیر و حجت‌الاسلام والمسلمین علی غلامی به عنوان رئیس جدید اداره عقیدتی سیاسی مرکزی وزارت دفاع معرفی شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.