محسن رضایی: برخی رسانه‌های منطقه به فتنه صهیونیستی دامن می‌زنند

محسن رضايي,دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام,سيستان و بلوچستان

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سازمان‌های جاسوسی می‌خواهند جبهه اسلام علیه صهیونیسم را به جبهه جنگ مسلمان با مسلمان تبدیل کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محسن رضایی در دیدار با جمعی از رزمندگان شیعه و سنی سیستان و بلوچستان افزود: این فتنه توسط سازمان‌های جاسوسی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی تدارک دیده شده و توسط برخی کشورهای منطقه مورد استقبال قرار گرفته و به دست آنها در سوریه و عراق شروع شده است. این جبهه مشترک در تلاش است تا دامنه این فتنه را به افغانستان هم بکشد.

وی در ادامه اظهار کرد: اختلاف‌افکنی بین مذاهب مختلف اسلامی و تفرقه‌افکنی بین طوایف کشورهای اسلامی محور اساسی این فتنه است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: آنها از یک طرف می‌خواهند بین شیعه و سنی اختلاف بیندازند و از طرف دیگر بین کرد و عرب و فارس و پشتون‌ها درگیری درست کنند. برخی خبرگزاری‌های منطقه هم در حال دامن زدن به این مساله هستند و در جلسه‌ای که در اسفند سال گذشته در اردن برای طراحی حمله به عراق تشکیل شده بود، یکی از رسانه‌های عربی شرکت داشته است.

رضایی در پایان صحبت‌های خود تاکید کرد: همه ما باید تلاش کنیم وحدت در جبهه اسلامی را حفظ و مبارزه را به سمت صهیونیسم هدایت کنیم. اگر احساسات و عواطف به کنترل در نیاید و مسیر عقلانیت را پیش نگیریم، این فتنه صهیونیستی زیان‌های بزرگی در جهان اسلام وارد خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، در پایان این دیدار، با اهدای لوح به شرکت‌کنندگان از مجاهدت‌های مبارزان و رزمندگان شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان تقدیر شد.

انتهای پیام

کد N368285