آماده باش در غزه برای مقابله با حملات صهیونیست ها

آماده باش

تهران - ایرنا - به دنبال حملات گسترده هوایی رژیم اشغالگر قدس به غزه از بامداد امروز(سه شنبه) و تهدید جنبش حماس از سوی سران این رژیم، سخنگوی وزارت امور داخلی در غزه اعلام کرد که تمام نیروهای پلیس فلسطین و نهادهای امنیتی در حالت آماده باش هستند.

به گزارش ایرنا، ˈایاد البزمˈ از شهروندان فلسطینی در غزه خواست تا از توصیه های وزارت امور داخلی تبعیت کنند و در صورت نیاز به کمک با شماره تلفن های رایگان وزارت کشور تماس بگیرند.

وی پایداری و مقاومت مردم فلسطین در برابر جنایت های مستمر رژیم صهیونیستی را ستود.

* حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مناطقی از غزه

هواپیماهای رژیم صهیونیستی سحرگاه امروز چندین منطقه در نوار غزه را بمباران کردند.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین گزارش داد، هواپیماهای رژیم صهیونیستی بیش از 20 بار به مناطق مختلفی در نوار غزه حمله کردند و برخی مناطق را هدف قرار دادند.

چند موشک به پایگاه عین جالوت متعلق به گردان های قسام در غرب شهر خان یونس نیز شلیک شد.

همچنین هواپیماهای رژیم اشغالگر قدس 13 بار به شهر رفح حمله کردند و پایگاه های مقاومت از جمله الحشاشین، مهاجر و حطین وابسته به گردان های قسام و قدس و ناصر صلاح الدین را هدف قرار دادند.

اجساد سه صهیونیستی که چند روز قبل ناپدید شده بودند، روز دوشنبه در الخلیل در جنوب کرانه باختری پیدا شد.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، حماس را مسوول مرگ این سه نفر دانست و این جنبش را تهدید کرد.

در واکنش به اتهام رژیم صهیونیستی، سامی ابو زهری، سخنگوی حماس، اعلام کرد: رژیم صهیونیستی داستان ناپدید و کشته شدن این سه شهرک نشین را آن طور که خود می خواهد، تعریف می کند و در صدد است با استناد به این روایت، حملات گسترده علیه مردم فلسطین و نیروی مقاومت و حماس را توجیه کند.

خاورم/1275
کد N368155