هشدار نتانیاهو به حماس در باره تشدید حملات به غزه

بنیامین نتانیاهو,غزه

تهران – ایرنا – رژیم صهیونیستی روز دوشنبه با صدور هشداری شدید از جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ˈحماسˈ خواست از پرتاب راکت از نوار غزه به خاک فلسطین اشغالی جلوگیری کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از بیت المقدس اشغالی، این رژیم مدعی شده که در بامداد روز دوشنبه 14 فروند راکت شلیک شده از نوار غزه به جنوب فلسطین اشغالی اصابت کرده است.

ˈبنیامین نتانیاهوˈ نخست وزیر رژیم صهیونیستی به رادیو ارتش این رژیم گفت: در صورت ادامه شلیک این راکت ها، حماس باید از ادامه آن جلوگیری و آن را متوقف کند، زیرا نهاد مسوول منطقه غزه است و در غیر این صورت ما آن را متوقف خواهیم کرد.

نتانیاهو همچینن به کمیته پارلمانی امور خارجی و دفاعی رژیم صهیونیستی گفت: پیشنهاد می کنم که حماس این واقعیت را در نظر بگیرد که ما اجازه ادامه یا گسترش این آتشباری ها را نخواهیم داد.

دستکم 25 فروند راکت و گلوله خمپاره از روز جمعه به بخش جنوبی فلسطین اشغالی اصابت کرده و 4 فروند دیگر نیز توسط سامانه ضد موشکی گنبد آهنین این رژیم رهگیری و منهدم شده است.

دستکم 3 فلسطینی نیز در این مدت در حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه کشته شده اند.

افزایش آتشباری از غزه با عملیات گسترده نیروهای نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی در کرانه باختری اشغال شده به بهانه یافتن 3 صهیونیست ناپدید شده در 12 ژوئن (22خرداد) همزمان شده است.

رژیم صهونیستی، شبه نظامیان حماس را مسوول این حملات معرفی کرده است.

این رژیم مدعی شده است که از هنگام ناپدید شدن 3 صهیونیست در بخش جنوبی کرانه باختری در 12 ژوئن، حدود 40 راکت به جنوب فلسطین اشغالی اصابت کرده است.

در عملیات نظامی و امنیتی این رژیم در کرانه باختری به بهانه منهدم کردن ساختار های حماس در این سرزمین فلسطینی، دستکم 7 فلسطینی کشته، یکهزار و 400 تن زخمی و بیش از 600 فلسطینی دستگیر شده اند.

خاورم**1486**1010
کد N367489