منشور انتخاباتی حزب مردمی اصلاحات تدوین شد

منشور

تهران – ایرنا - دبیرکل حزب مردمی اصلاحات از تدوین منشور انتخاباتی این حزب خبر داد و گفت: این منشور برای حضور قوی و منسجم حزب در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی تهیه و تنظیم شده است.

حجت الاسلام محمد زارع فومنی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره حضور در انتخابات به تدوین منشور انتخاباتی حزب متبوعیش اشاره کرد و گفت: این منشور دارای شاخص های خاصی است که باید افراد این اولویت ها را دارا باشند.

وی ارزش های انقلاب اسلامی و ایران، دفاع از آرمان های امام (ره)، شهدا و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، اعتقاد به قانون اساسی، اعتقاد به امنیت، آسایش و حقوق اساسی مردم، توسعه پایدار، فضای باز سیاسی، اعتقاد مبارزه با تبعیض و بی عدالتی، مبارزه با مفاسد اقتصادی و رانت خواری و حاکمیت شایسته سالاری را از مفاد این منشور عنوان کرد.

فومنی یادآور شد: یک مسئله خیلی مهمی که در این منشور به آن تاکید شده از افرادی استفاده خواهد شد که ساختار شکن و قانون گریز نباشند؛ قانونمدار باشند و چارچوب های قانونی کشور را قبول داشته باشند.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در ادامه گفت: برای هر حوزه انتخابیه یک کاندیدای جدا معرفی خواهیم کرد اما در کل اگر ائتلافی صورت بگیرد ، ائتلاف می کنیم و اگر نشد ما به عنوان حزب مردمی اصلاحات رسما کاندیداهای خود را معرفی خواهیم کرد.

وی یادآور شد: اگر گروه ها یا گروه هایی که می خواهند ائتلاف بکنند از کاندیدای ما حمایت کنند ما هم از کاندیداهای آنها حمایت خواهیم کرد ولی اگر این اتفاق نیفتد ما هم به هیچ وجه از کاندیدای آنها حمایت نخواهیم کرد چرا که این یک کار پا یا پای است.

فومنی گفت: ما به دنبال حضوری قوی در مجلس هستیم تا بتوانیم برای اولین بار نیز یک فراکسیون حزبی قوی در مجلس ایران داشته باشیم.

سیام**1058 **1449
کد N365254