لیبرمن: باید غزه را اشغال کنیم/جدیدترین دور حملات هوایی صهیونیست‌ها به غزه

سیاسی

در پی افزایش شلیک موشک‌ها از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی تصریح کرد: ما تنها یک گزینه پیش رو داریم و آن اشغال نوار غزه است.

در پی افزایش شلیک موشک‌ها از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی وزیر خارجه رژیم صهیونیستی تصریح کرد: ما تنها یک گزینه پیش رو داریم و آن اشغال نوار غزه است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به نقل از سایت اینترنتی النشره، آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در گفتگویی تاکید کرد: اسرائیل از طریق هماهنگی با کشورهای ذیربط در منطقه و آمریکا و اروپا در حفظ ثبات اردن مشارکت خواهد کرد.

وی گفت: عملیات نظامی محدود علیه حماس تنها موجب افزایش قدرت این جنبش می‌شود. با افزایش شلیک موشک‌ها از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی ما تنها یک گزینه پیش رو داریم و آن اشغال نوار غزه است.

لیبرمن در خصوص هشدار دو کشور ایتالیا و اسپانیا نسبت به همکاری تجاری با شرکت‌های اسرائیلی گفت: این هشدار اشتباه بزرگی است که جلوی تلاش‌ها برای تحقق ثبات در منطقه را می‌گیرد.

موشه یعالون، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز گفت: ارتش اسرائیل برای بازگرداندن آرامش به جنوب اراضی اشغالی تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد.

وی گفت: ما تحمل اقدامات "گروه‌های تروریستی" در نوار غزه برای برهم زدن آرامش ساکنان جنوب اراضی اشغالی را نداریم.

خبرنگار خبرگزاری آناتولی ترکیه نیز از حملات اسرائیل به نوار غزه در ساعات اولیه صبح امروز (یکشنبه) خبرداد و افزود که جنگنده‌های اسرائیلی یک زمین خالی در منطقه زیتون در جنوب نوار غزه را هدف قرار دادند.

همچنین جنگنده‌های اسرائیلی سه پایگاه نظامی گردان‌های عزالدین قسام شاخه حماس، اردوگاه نصیرات در مرکز غزه و منطقه‌ای در شرق رفح و منطقه نتساریم در جنوب غزه را هدف قرار دادند.

جنگنده‌های اسرائیلی یک موشک را به پایگاه نظامی وابسته به گردان‌های القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی در غرب شهر خانیونس شلیک کردند.

جنگنده‌های اسرائیلی یک کارخانه سیمان را در منطقه تل السلطان در غرب رفح هدف قرار دادند.

همچنین با سه موشک یک پایگاه نظامی وابسته به گردان‌های الانصار شاخه نظامی الاحرار را هدف قرار دادند که موجب زخمی شدن یک فلسطینی شد.

انتهای پیام

کد N364468