برنامه‌های آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برای ماه رمضان

ماه رمضان,روزه

همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، مراسم‌های مختلفی در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می‌شود.

همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، مراسم‌های مختلفی در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مراسم «رمضان با قرآن» که از روز اول تا پایان ماه مبارک رمضان بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در مسجد بالاسر در حرم مطهر برگزار خواهد شد، برنامه‌هایی شامل ترتیل‌خوانی قرآن کریم توسط قاریان ممتاز و بین‌المللی، سخنرانی و مدیحه‌سرایی ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در مناسبت‌ها به اجرا در خواهد آمد.

همچنین در این مراسم نورانی حجج اسلام صمدی یزدی، تاج لنگرودی و ابوالحسنی به ترتیب از دهه اول تا دهه سوم ماه مبارک، به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

بر اساس این گزارش، برنامه قرائت ادعیه توسل و کمیل در سه‌شنبه و پنج‌شنبه شب‌های ماه مبارک رمضان از ساعت 22 در مصلای بزرگ ری، برنامه دعا، مناجات و مرثیه‌سرایی در پنج‌شنبه‌ شب‌ها از ساعت 1:30 بامداد توسط ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت غلامزاده در مسجد جامع و همچنین جلسات حفظ و قرائت قرآن کریم همه روزه از ساعت 18:30 در همان مکان برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)همچنین در طول ماه مبارک رمضان درب‌های حرم مطهر جهت استفاده هر چه بیشتر روزه‌داران و زائران گرامی از فیوضات معنوی این ماه سراسر نورانی یکسره تا صبح باز خواهد بود.

بر اساس این گزارش برنامه ترتیل‌خوانی قرآن کریم همه روزه از طریق شبکه 5 سیما و پایگاه اطلاع‌رسانی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به نشانی www.abdolazim.com به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

انتهای پیام

کد N363795