جامعه روحانیت مبارز در بیانیه ای اعلام کرد:

ایران اسلامی در صحنه داخلی و خارجی بیش از پیش نیازمند همبستگی است

جامعه روحانیت مبارز,بیانیه

تهران- ایرنا- جامعه روحانیت مبارز به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان با انتشار بیانیه ای تاکید کرد: ایران اسلامی که در صحنه های مهم خارجی، مقابله با تحریم و در راه رشد اقتصادی ،شرایط خاص و همراه با تحول را تجربه می کند، بیش از پیش نیازمند همبستگی است.

به گزارش روز جمعه ایرنا، در بخشی از بیانیه جامعه روحانیت مبارز آمده است: اکنون ایران اسلامی در آستانه اتخاذ تصمیمات بزرگ و تعیین کننده است، درصحنه داخلی باید از چرخه معیوب اقتصادی خارج شویم. در حوزه روابط خارجی با اراده ای محکم، هوشمندی و پایداری و رعایت عزت و مصلحت باید موانع رشد را برداریم و از منافع و حقوق خود حفاظت کنیم.

جامعه روحانیت مبارز در این بیانیه تصریح کرد که این خواسته ها با مشارکت همه اقشار ملت و گروها ممکن است.

در این بیانیه جامعه روحانیت یادآور شد: بی گمان دراین راه پُر پیچ و خم و طولانی دولت خدمتگذار باید از حمایت همه طبقات و پشتوانه مردمی برخوردار باشد.

جامعه روحانیت در این بیانیه خاطرنشان کرد: بدبینی ،بی اعتمادی ،دستیابی به نتیجه دلخواه مطلوب رهبری و مردم را دشوارتر می کند و بیش از پیش دستمایه اسلام هراسی و ایران ستیزی می شود.

در این بیانیه جامعه روحانیت مبارز همچنین آمده است: از یاد نبریم که سیره رهبر آگاه و فرزانه نظام، همواره تاکید بر هم نوایی و پیوستگی میان قوا و دوستداران انقلاب و اتکا به مردم و تاکید بر اصول و آرمان های اسلامی بوده است.

این خبر در حال تکمیل است.

سیام**9173**1336
کد N360756