نماینده مرودشت در مجلس : آمریکا بازی خطرناکی را شروع کرده است

نماینده مرودشت

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رفتار آمریکایی ها در بحران های منطقه گفت: آمریکا بازی خطرناکی را در منطقه شروع کرده که طعم تلخ آن را خواهد چشید.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمدمهدی برومندی روز چهارشنبه در نطق میان دستور خود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشـت: با توجه به شرایط منطقه و عراق بر همگان ثابت شده تنها کشوری که به دنبال ایجاد ثبات در منطقه بوده جمهوری اسلامی ایرن است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: امروز مدعیان حقوق دموکراسی از گروهی تکفیری حمایت می کنند که ننگین ترین جنایات را مرتکب می شود.

برومندی خاطر نشان کرد: آمریکا بداند مردم عراق و سوریه اجازه نخواهند داد نقشه های شوم استکبار و صهیونیست ها در کشورشان عملی شود و انتخاب بشار اسد هم مشت محکمی بر دهان آمریکایی ها بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر آمریکا می خواهد شکست خود در منطقه و سوریه را در عراق جبران کند که بدین دلیل گروهک اجاره ای و تروریستی داعش را به عراق منتقل کرده که با هوشیاری ملت عراق و وحدت شیعه و سنی نقشه استکبار راه به جایی نمی برد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین بیکاری را مهترین مشکل مردم دانست و خواستار توجه دولت به این موضوع شد.

برومندی در بخشی دیگر از سخنش ضمن تذکر به وزیر کشور ادامه داد: تقسیم کشور به 5 قطب بدون در نظر گرفتن مصالح کشور و نادیده گرفته شدن استان فارس موجی از نگرانی و نارضایتی ها را در استان پهناور فارس بوجود آورده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه خواستار توجه بیشتر به تخت جمشید و پاسارگاد شد و این اهتمام را باعث رشد گردشگری عنوان کرد.

برومندی در صحن علنی مجلس ضمن تبریک به خاطر دلاوری های تیم ملی فوتبال و والیبال گفت: امیدواریم تیم ملی فوتبال در دیدار امشب به پیروزی برسد.

سیام**7261 ** 1418
کد N358820