موسوی لارگانی در تذكری شفاهی:

مشکلات بازنشستگان صنعت فولاد را حل كنید

مجلس

هیات رییسه استیضاح وزرای نیرو و علوم را اعلام وصول کند چرا که اگر قرار بود نمایندگان قانع شوند تاکنون قانع شده بودند./ از ابتدای سال 10 نفر در این جاده کشته شده‌اند و روز گذشته مادر شهید بکرانی در یکی از این جاده‌ها جان خود را از دست داد.

نماینده مردم فلاورجان در تذکری به وزیر صنعت و وزیر رفاه نسبت به مشکلات بازنشستگان صنعت فولاد گفت: برای یک‌بار مشکل این قشر را حل کنید که دارند با سختی زندگی می‌کنند و تلاش می‌کنند زنده بمانند.

به گزارش ایلنا، سید ناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزیر جهاد کشاورزی و نیرو نسبت به خشکسالی استان اصفهان و حوزه انتخابیه‌اش تذکر داد و گفت: استان اصفهان یک استان ملی نیست بلکه بین‌المللی است چرا که میهمانانی که از سراسر جهان به کشورمان سفر می‌کنند از استان اصفهان بازدید می‌کنند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه استان اصفهان در حال نابودی است، از دو وزارتخانه جهاد کشاورزی و نیرو و رئیس جمهور خواست تا فکری به حال خشکسالی استان اصفهان کنند چرا که باغ‌های باغداران خشکیده شده است.

وی در ادامه در تذکری به وزیر صنعت و وزیر رفاه نسبت به مشکلات بازنشستگان صنعت فولاد گفت: برای یک‌بار مشکل این قشر را حل کنید که دارند با سختی زندگی می‌کنند و تلاش می‌کنند زنده بمانند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه از وزیر راه خواست تا نقاط حادثه‌خیز جاده‌های فلاورجان را رفع کند چرا که از ابتدای سال 10 نفر در این جاده کشته شده‌اند و روز گذشته مادر شهید بکرانی در یکی از این جاده‌ها جان خود را از دست داد.

موسوی لارگانی با بیان اینکه فلاورجان یک ورودی ندارد از وزیر راه و شهرسازی خواست تا نسبت به ایجاد یک ورودی در این شهر اقدام کند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس از هیات رئیسه مجلس خواست تا استیضاح وزرای نیرو و علوم را اعلام وصول کند چرا که اگر قرار بود نمایندگان قانع شوند تاکنون قانع شده بودند.

وی در ادامه با بیان اینکه لازم است مجلس از قانون مصوب شده در حوزه تقسیمات کشوری دفاع کند چرا که این قانون هم‌اکنون اجرا نمی‌شود، افزود: تعدادی از روستاهای فلاورجان استعداد ارتقا به شهر را دارند اما در این راستا اقدامی صورت نمی‌گیرد.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه در تذکری به وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: متاسفانه برخی از افرادی که پاسخ به صلاحیت استعلام آنها از سوی نهادهای امنیتی منفی بوده و در فتنه 88 فعال بودند در بیمه ایران به کار گرفته شده‌اند.

کد N358631