وزیر دادگستری: خبرهای صدا و سیما با دقت بیشتری منتشر شود

صدا و سیما

تهران- ایرنا- وزیر دادگستری با بیان این که اخبار در صدا و سیما باید بررسی و بعد منتشر شود، گفت: جامعه نسبت به مسایل منفی زودتر واکنش نشان می دهد از این رو باید قبل از انتشار خبر نظرات دستگاه ذیربط هم گرفته شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، «مصطفی پورمحمدی» روز چهارشنبه بعد از نشست هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که اظهارات اخیر رییس قوه قضاییه درباره عملکرد صدا و سیما را چگونه ارزیابی می کنید، افزود: مسایل مثبت در جامعه به خوبی منعکس نمی شود و اگر هم منتشر می شود جامعه تصور می کند که توجیه موارد مطرح شده است.

وی ادامه داد: حال اگر با فاصله و با مدتی به طور مثال دو هفته ای جواب مثبتی پخش شود مورد توجه کسی قرار نمی گیرد.

وزیر دادگستری با بیان این که گزارشات درباره عملکرد دولت در صدا و سیما بسیار زیاد بوده است، خاطرنشان کرد: دولت به این گزارش ها حساسیت کمتری به خرج می دهد و قرار شده عکس العمل نشان ندهیم.

پورمحمدی تصریح کرد: اما برای قوه قضاییه که برنامه های کمتری پخش شده است حساسیت بیشتر است اما در مجموع قضیه باید تصویر مناسب تری تدارک دیده شود.

آیت الله صادق آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه هفته جاری در حاشیه آیین تجدید میثاق با آرمان های امام راحل با بیان این که صدا و سیما یک رسانه ملی است و باید برای رفع مشکلات کمک کند ، گفت: در یک برنامه ای مجری، تهیه کننده یا مدیر شبکه نباید دست به دست هم دهند و قوه قضاییه را یک جانبه محاکمه کنند.

سیام (3) ** 1429 ** ل.ا**1336
کد N358464