سیاستمدار مسلمان هندی: جهان اقدامات تروریستی در عراق را محکوم می کند

هند,عراق93

دهلی نو - ایرنا - یک مقام ایالت مسلمان نشین اتارپرادش هند با اشاره به اقدامات وحشیانه گروه های تروریستی و تکفیری در عراق تاکید کرد: همه جهانیان اقدامات تروریستی در عراق را محکوم می کنند.

ˈجاوید عابدیˈ از مسئولان ارشد دولت محلی ایالت اتارپرادش هند در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، جنایات تکفیری ها در عراق را بی رحمانه و وحشیانه توصیف کرد و اظهار داشت: گروه های تروریستی در عراق به هیچ مرد و زن و کوچک و بزرگ رحم نمی کنند و قتل و غارت و خونریزی را به انتها رسانده اند و این شرایط بسیار دردناک و غیرقابل تحمل است.

وی افزود: ما اکنون در عراق مشاهده می کنیم ده ها گروه تروریستی دست به دست هم داده اند و با نهایت بی رحمی و شقاوت مردم بی گناه و زنان و کودکان را به قتل می رسانند و این بیانگر توطئه ای گسترده علیه مردم مظلوم عراق است.

این مقام محلی ایالت اتارپرادش هند اظهار داشت: من صحنه هایی را از کشتار بی رحمانه انسان های بی گناه به دست گروه های تروریستی در عراق از رسانه های مختلف مشاهده کردم که بسیار دلخراش بود ، این صحنه ها باید جهانیان را بیدار و آگاه کند و اکنون همه مردم جهان باید به این جنایات بی رحمانه واکنش نشان دهند و آن را محکوم کنند.

وی همچنین از دولت ها و مجامع بین المللی خواست هرچه سریعتر برای پایان دادن به خونریزی ها و کشتار مردم بی گناه در عراق اقدام جدی انجام دهند.

این سیاستمدار مسلمان هند از دولت هند خواست همه توان خود را برای توقف قتل عام مردم و پایان درگیری ها در عراق به کار بندد و از هیچ کمکی فروگذار نکند.

وی همچنین آزادی هرچه سریعتر اتباع هند را که در عراق به اسارت تروریست ها و تکفیری ها درآمده اند خواستار شد و از دولت کشورش خواست اقدمات فوری و لازم را برای محافظت از اتباع هندی در عراق به انجام رساند.

آساق ** 2167**1392
کد N358241