گزارش روزنامه آمریکایی از اجتماع دیروز در تهران: ایرانی ها آماده حمله به داعش هستند

فارس نوشت:

یک روزنامه آمریکایی در گزارشی میدانی به اجتماع جمع کثیری از مردم تهران در مراسم «لبیک» و در حمایت از مردم عراق و علیه نیروهای داعش پرداخت.

روزنامه «لس‌آنجلس تایمز» در گزارش خود می‌نویسد: روز گذشته حاضرین در مراسم «لبیک» میدان «امام حسین» واقع در تهران با ایستادن زیر آفتاب داغ اشتیاق خود برای مواجهه با نیروهای داعش و نیز آمریکا به عنوان متحد کلیدی آن‌ها نشان دادند.

بر اساس این گزارش، یک جوان 21 ساله به‌نام «محمد مهدی صدقی» در این گردهمایی گفت: «ما آماده نبرد در عراق هستیم. ما این‌جا گرد هم آمده‌ایم تا قدرت خود را به رسانه‌ها نشان دهیم.»

به نوشته این روزنامه، روز گذشته مدافعان حرم مطهر در گردهم‌آیی خود آمادگی و عزمشان را جهت نبرد در عراق و علیه داعش البته درصورت لزوم نشان دادند.

لس‌آنجلس تایمز در ادامه گزارش میدانی خود می‌نویسد: این برنامه به‌خوبی سازمان دهی شده بود و در آن اصحاب رسانه نیز حضور داشتند.

از نقاط جالب توجه از دید این روزنامه آمریکایی، حضور زنان و مردان کفن‌پوش در میدان امام حسین بود که می‌گفتند: «آماده دفاع از حرمین مقدس هستیم».

«مهناز امیری»، 46 ساله، نیز در این باره گفت:« اگر فرمانده کل قوای ایران تصمیم به اعلام جهاد علیه داعش بگیرد،ما مطیع فرمان ایشان هستیم.»


23231

 

کد N357644