۰

معاون رییس‌جمهور به معاون اول نامه نوشت

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در نامه‌ای از معاون اول رییس‌جمهور خواست تا به استان‌های گردشگرپذیر ابلاغ شود که برای برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌ها زمان‌بندی مناسبی داشته باشند.

این درخواست به‌دنبال ایجاد اختلال در گردشگری شهر اصفهان به‌لیل برگزاری همایش شهرداران و جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم کودک در مهرماه و هم‌زمان با آغاز فصل سفر گردشگران خارجی به ایران،‌ مطرح شده است.

عبدالناصر میرچی - مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری - با اعلام این خبر به خبرنگار سرویس گردشگری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌، گفت: جامعه‌ی تورگردانان در جلساتی با حضور معاون گردشگری کشور مشکلات ایجادشده در شهر اصفهان و کمبود اقامتگاه را در مهرماه به‌دلیل برگزاری همایش و جشنواره‌ی شهرداران و فیلم کودک مطرح کردند که موضوع به رییس سازمان نیز منتقل شد و آقای سلطانی‌فر هم نامه‌ای را برای اسحاق جهانگیری - معاون اول رییس‌جمهور - فرستاد.

او ادامه داد: در این نامه خواسته شده به استان‌هایی که هدف گردشگران هستند، ابلاغ شود تا در فصل سفر، زمان و مکان همایش‌ها و جشنواره‌ها را تغییر دهند تا برای تأمین نیاز مسافران با مشکل مواجه نشویم.

مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری اظهار کرد: قطعا با توجه به سیاست و رویکرد دولت «تدبیر و امید» در گردشگری، به این خواسته اعمال نظر می‌شود و آن ابلاغیه نیز صادر خواهد شد.

میرچی همچنین گفت: تا دریافت پاسخ نامه، رییس سازمان، معاون گردشگری و مدیران کل میراث فرهنگی و گردشگری استان‌ها هماهنگ هستند تا با استاندارها و مسوولان سایر دستگاه‌های محلی، رایزنی‌های لازم را انجام دهند تا کم‌ترین اختلال در پذیرش گردشگران ایجاد شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.