رسایی در تذکر شفاهی مدعی شد؛

دیدار وزیر اطلاعات با اعضای حزب مشارکت

مجلس

وزیر اطلاعات باید محتوای این جلسه را در اختیار نمایندگان مجلس قرار دهد و این جلسه دوستانه بوده است و به هیچ وجه مربوط به حوزه اختیارات وزارت اطلاعات نبوده است.

حمید رسائی در ادعایی بیان کرد: وزیر اطلاعات اخیرا با اعضای حزب مشارکت جلسه خصوصی داشته و باید جوابگوی این اقدام خود باشد

به گزارش خبرنگار ایلنا، حمید رسایی نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی خود ضمن طرح این ادعا که وزیر اطلاعات با اعضای حزب مشارکت جلسه خصوصی برگزار کرده است، گفت: این حزب در زمان حاکمیت اصلاح‌طلبان آمریکایی و مجلس ششم نقش براندازی داشت و در مجلس ششم بالاترین نقش را برای مقابله با اصول ارزش‌ها و اجرای قانون اساسی بازی کرد.

وی با طرح این سوال که آیا محتوای این جلسه در ارتباط با انتخابات مجلس دهم بوده است یاخیر، اظهار داشت: وزیر اطلاعات باید محتوای این جلسه را در اختیار نمایندگان مجلس قرار دهد و این جلسه دوستانه بوده است و به هیچ وجه مربوط به حوزه اختیارات وزارت اطلاعات نبوده است.

حجت‌الاسلام ابوترابی فرد که ریاست جلسه علنی را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر حمید رسایی گفت: ممکن است مسئولان وزارت اطلاعات از اساس چنین جلسه‌ای را تکذیب کنند که حمید رسایی هم پاسخ داد: اگر تکذیب کردند بنده در خدمت آنها خواهم بود.

کد N355856